24U s.r.o.

0 pozic Sledovat
24U s.r.o. logo
24U s.r.o.
24U s.r.o. je zákaznicky orientovaná společnost s provozovnou v Praze, působící na českém a globálním trhu od února 2000. V oblasti software se zaměřujeme na vývoj, úpravy a údržbu softwarových řešení na míru, převážně integrovaných informačních systémů, databázových, webových a mobilních aplikací, profesionální testování software a tvorbu elektronických knih. Dodáváme a dlouhodobě pečujeme o informační technologie ve školství a firmách se zaměřením na Apple technologie, integrujeme hardwarové technologie se softwarem.

Jsme společnost se sídlem v České republice, nicméně zákazníky máme po celém světě v 76 zemích a 31 let zkušeností se software platformou Claris FileMaker. Naši vývojáři vynikají ve vývoji nových aplikací a databázových řešení a v péči o stávající desktopové, webové a mobilní aplikace na zakázku. Optimalizují jejich výkon, identifikují a řeší potenciální problémy, zvyšují spolehlivost a stabilitu. Náš tým pravidelně integruje software s dalšími systémy včetně různých hardwarových zařízení a rozšiřuje je nad očekávání zákazníků. Pomáháme firmám po celém světě udržet si růst tím, že spolupracujeme přímo s jejich interními vývojáři nebo se kompletně staráme sami o údržbu a vývoj jejich podnikových řešení.

Obor firmy

D Tisk, Farmacie a zdraví, Hry a zábava, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Vývoj vlastních produktů, Vzdělávání a školství, Zakázkový vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Firemní benefity

Čas na inovace Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Vzdělávací kurzy Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od 24U s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Využij u nás své nápady a převeď je do praxe! Vyvíjej s námi moderní databázové aplikace pomocí revoluční inovativní platformy!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vývojář “neobyčejných” databázových aplikací.