2JCP a.s.

5 pozic Sledovat
2JCP a.s. logo
2JCP a.s.
Jako výrobně-inženýringová skupina zaměřená na energetiku budoucnosti vnímáme naši planetu jako jedinečnou. Cítíme velkou odpovědnost za to, co s ní uděláme a v jakém stavu ji zanecháme budoucím generacím. Naše odhodlání nás vede k tomu, abychom činili silná rozhodnutí bez kompromisů v oblasti zajištění jakosti našich výrobků, zapojení lidí nebo dopadu na životní prostředí.
KARIÉRA

Jako společnost jsme se rozrostli a i přes více než 700 zaměstnanců zde máme rodinnou atmosféru. Jsme hrdí na to, že jsme si dokázali udržet méně formální vztahy. Věříme, že jsou lidštější a efektivnější. 

Ve všech profesích existuje více způsobů, jak dosáhnout cíle. Snažíme se dávat prostor pro všechna řešení. Ceníme si profesionality a úsilí, otevřenosti a upřímnosti. Vlastnosti, které preferujeme, jsou důvodem, proč jsme úspěšní. 

Chcete s námi spojit svou budoucí pracovní dráhu? Neváhejte se podívat na Skutecnabudoucnost.cz.

Lidé, kteří za firmou stojí a o hodnoty, které nás pohánějí kupředu, najdete v sekci Kdo jsme.

A čím žijeme? Navštivte náš BLOG a seznamte se s naší firemní kulturou, budoucími kolegy, úspěchy 2JCP nebo unikátními produkty 👍🎓 STÁLE STUDUJETE?

Přemýšlíte, kde začít svou profesní kariéru? Jsou pro vás důležité hodnoty, na kterých stojí společnost, s níž spojujete své jméno? Jste připraveni učit se a chcete aktivně používat cizí jazyk? 

🚀 MÁTE PO ŠKOLE?

Právě jste dokončili školu a víte, že chcete dělat něco smysluplného. Něco, kde můžete uplatnit nejen své znalosti, ale hlavně sami sebe. Chcete pracovat někde, kde jsou zkušení kolegové, od kterých se můžete hodně naučit, ale profesorů už máte dost?

💪 MÁTE JIŽ ZA SEBOU PROFESNÍ ZKUŠENOSTI?

Jste přesvědčeni o svých kvalitách a víte, že budete přínosem pro své kolegy a společnost. Už víte, jak důležití jsou skvělí kolegové a práce, která má skutečný smysl. Víte, že skvělý výkon se neobejde bez domácího zázemí, ale že domácí zázemí vyžaduje naplňující pracovní prostředí. Máme to stejně.

Naším hlavním závazkem je hledat nekompromisní a promyšlená řešení s vysokým pozitivním dopadem na přírodu a kvalitu našeho života.

Společnost 2JCP byla založena před více než 30 lety jako rodinná dílna. Zejména díky své spolehlivosti a dokonalé kvalitě výrobků se neustále rozrůstá. Během několika let začala dodávat díly a technologické celky světovým společnostem. 

Postupně se proměnila v nezávislého globálního dodavatele kompletních řešení v širokém spektru průmyslových odvětví. Společným jmenovatelem realizovaných projektů je dnes udržitelnost a snižování uhlíkové stopy.

Nyní se zabýváme především komplexními dodávkami pro plynové elektrárny, řešeními v oblasti ekologické výroby vodíku i zachycování a ukládání CO2, a také procesními technologiemi například v potravinářském průmyslu. Máme obchodní zastoupení téměř na všech kontinentech, inženýrské a vývojové týmy ve Velké Británii, USA a České republice a dva velké výrobní závody v České republice.
Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

Náš tým

Novinky od 2JCP a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Jste manuálně zruční? Obsluha CNC strojů ve výrobě v Třebíči! ⚙️ Vítáme zkušené i kolegy bez praxe na CNC! 👉 Náborový příspěvek 50 000 Kč, fajn parta, 5 týdnů dovolené a další příjemné výhody!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mistr/ová do naší výroby v Třebíči ⚙️ Pečujte o cca 12 kolegů. Koordinace prací, dohled a předávání zkušeností. 💡 5 týdnů dovolené, fajn parta, kvartální bonusy a řada dalších příjemných výhod!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rádi se chlubíte výsledky své práce? Hledáme svářeče/ku do naší výroby v Třebíči! 🧑‍🏭 Umíme zaškolit i šikovné uchazeče bez svářečské praxe! Náborový příspěvek 50 000 Kč, příspěvek na dojíždění a další super benefity!💣.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pojďte řídit projekty, které mění svět 🌍🌱 Vedoucí projektu s angličtinou- vhodné i pro absolventy! 🎓Flexibilní pracovní doba, samostatnost, unikátní projekty a příjemné benefity, které Vám udělají radost!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Jste technický typ a manuálně zruční? ⚙️ Obsluha ohraňovacího lisu v Třebíči. (Zkušenosti vítáme, ale nejsou podmínkou). Náborový příspěvek 50 000 Kč, příspěvek na dojíždění, roční bonusy a další výhody🎁.