ABB s.r.o. - Operační centrum Evropa

0 pozic Sledovat
ABB s.r.o. - Operační centrum Evropa logo
ABB s.r.o. - Operační centrum Evropa
ABB je přední globální technologická společnost, která podněcuje transformaci společnosti a průmyslu k dosažení produktivnější a trvale udržitelnější budoucnosti. Propojením softwaru s portfoliem elektrotechniky, robotiky, automatizace a pohonů posouvá ABB hranice technologie na vyšší úroveň výkonnosti. Úspěch ABB, která je špičkou v oboru více než 130 let, tvoří 105 000 talentovaných zaměstnanců pracujících ve více než 100 zemích světa. V České republice ABB působí v 6 lokalitách – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Jablonec nad Nisou a Most.

Operační centrum Evropa (EUOPC)

Operační centrum Evropa (EUOPC) je globální centrum společnosti ABB, které poskytuje vysoce kvalitní služby a technická řešení v oblasti automatizace, vývoje softwaru, konstrukce strojních zařízení, projektování a uvádění do provozu elektrických systémů a pohonů. Naše pobočky jsou v Ostravě, Plzni a Krakově.ABB podcast: Práce v Operačním centru Evropa (EUOPC)

ABB podcast: Kariéra v robotice


Naše inspirace, kam může směřovat automatizace a digitalizace v těžkém průmyslu:Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Strojové učení, Technologie, Telekomunikace, Umělá inteligence, Výroba a průmysl, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní psycholog Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od ABB s.r.o. - Operační centrum Evropa

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku C#/.NET Core Developer pro nejambicióznější světové projekty, z benefitů se vám zatočí hlava 💁‍♂️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Automatizační inženýr/PLC programátor s cestami za zákazníky po celém světě ✈.