ABRA Software

0 pozic Sledovat
ABRA Software logo
ABRA Software
Jsme ABRA Software, dynamická technologická firma, která vyvíjí a dodává moderní informační systémy. Podnikatelům a manažerům na celém světě pomáháme mít dokonalý přehled o své firmě, uvolňujeme jim ruce od administrativy a umožňujeme jim dělat správná rozhodnutí. Společně vyhledáváme místa ke zlepšení a k využití IT jako strategické výhody. Máme více než 30 let zkušeností s tisíci úspěšných instalací robustního ERP systému u velkých a středních firem. Poskytujeme online cloudové účetnictví, řešení e-commerce, webové a mobilní zakázkové aplikace. Naše produkty používá přes 20 tisíc zákazníků po celém světě. ABRA dlouhodobě tvoří trendy ve svém oboru, je aktivním podporovatelem podnikatelského prostředí, rozvoje firem a vzdělávání studentů.

Naše poslání

Věříme, že poctiví podnikatelé a manažeři kdekoliv na světě mění život k lepšímu. Na této cestě jim s hrdostí pomáháme mít dokonalý přehled o své firmě, uvolňovat ruce od administrativy a dělat správná rozhodnutí.

Účastníme se akcí a přednášek, kde můžeme přispět k lokálnímu rozvoji podnikání. Podporujeme inovace a podílíme se na projektech, které pomáhají vzdělávat a rozvíjet mladou generaci.

3af61acba5bb6571b049b26f226c287f.jpg


Naše hodnoty

  • Etika ... podnikáme férově, jednáme otevřeně, plníme sliby a dohody.
  • Lidskost ... vzájemně se respektujeme a umíme naslouchat. Vyznáváme heslo „I software má duši“.
  • Spojenectví ... pro naše zákazníky jsme víc než dodavatel. Podporujeme a zlepšujeme jejich podnikání, snažíme se naplnit jejich očekávání.
  • Nadšení ... naše práce nás baví a těší nás spokojenost našich zákazníků.
  • Odvaha ... překonáváme překážky, vše řešíme rychle a s maximálním nasazením.
  • Inovace ... realizujeme nové nápady, sdílíme zkušenosti, máme otevřenou mysl vnějším podnětům.
  • Pro svět ... expandujeme na zahraniční trhy.Zveme vás také k návštěvě nového webu PeopleofABRA.cz, kde se dočtete, jak se lidé v ABRA Software dostali ke své práci, jak o ní přemýšlí a co je inspiruje. Jejich příběhy jsou proložené informacemi o firmě a zajímavými citáty. 

Součástí stránky je také odkaz na aktuálně volné pozice s přímou možností zaslat cv. Dlaždice budou postupně přibývat, o každé aktualizaci dáme vědět přes sociální sítě. Stránka je určená každému, kdo by rád pracoval ve světě IT a chce se o nás dozvědět víc. 

Více se o firemní kultuře naší společnosti můžete dozvědět i na www.abra.eu/kariera.

Obor firmy

Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od ABRA Software

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku ERP Consultant pro dynamickou technologickou firmu ⭐.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Product Specialist v týmu zákaznické podpory 🎯.