ADORE s.r.o.

0 pozic Sledovat
ADORE s.r.o. logo
ADORE s.r.o.
Společnost Adore s.r.o. působí na českém trhu s reklamními propiskami již od roku 2002, v průběhu let se stala významným dodavatelem propisek pro reklamní agentury a velkoobchody kancelářským zbožím. Obchodní politika je zaměřena pouze na spolupráci s agenturními partnery, v rámci které je poskytována kompletní podpora prodeje v oblasti reklamních propisek. Pro posílení této strategie byla vlastní firemní prezentace nově spuštěna na doméně adorepen a komplexní nabídka produktů byla zpřístupněna jen registrovaným obchodním partnerům.

V současné době zahrnuje nabídka propisky od nejlevnějších plastových, přes širokou nabídku kvalitních reklamních, až po designové a značkové. Pro náročnější zákazníky je v nabídce možnost individuálních Pantone barev, vlastních tvarů klipů (CLIP ART) nebo barevných kombinací u vybraných propisek.
Nabízené portfolio katalogových produktů je skladem v Praze, připravené k rychlému dodání zákazníkovi. Na skladové položky zajišťujeme komplexní nabídku tiskových technologií.

Obor firmy

Média, reklama a PR

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
turečtina Rodilý mluvčí

Novinky od ADORE s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Manažer výroby - Vdechněte život reklamním propiskám ✒️ Povedete tým 10 lidí ✅ Pracujeme po-pá, HPP na dobu neurčitou, sick days a super parta.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior účetní - Baví Vás tabulky a čísla? 🧮️ - flexibilita, přátelský tým, 5 týdnů dovolené + sick days, doba neurčitá✅.