Air Bank

27 pozic Sledovat
Air Bank logo
Air Bank
Jsme součástí investiční skupiny PPF Group. Air Bank jsme zakládali pro vás. A pro nás. Jako banku, do které bychom sami rádi chodili. Proto je pořád lidská, ke klientům i k zaměstnancům. Jestli vás baví kontakt s lidmi nebo chcete šlapat do inovací, které pomáhají klientům se vším kolem peněz, u nás se vám bude zelenit.

Pojďte tvořit banku, kterou můžete mít rádi

Měníme bankovnictví a jsme na to hrdí. Proto přitahujeme lidi, kteří chtějí víc než teplé místo, nebojí se změn a výzev. Věříme, že banka může být lidem ještě bližší, jednodušší i zábavnější. Co vy na to?


Podívejte se, do čeho jdete

Než se člověk někam nastěhuje, měl by omrknout místo a poznat své sousedy. Podívejte se, jak vypadá práce některých z nás. Co se jim na práci u nás nejvíc líbí? S čím k nám přišli a co u nás našli?


Jaká je naše DNA, v čem se odlišujeme a proč o tom mluvíme

Svým klientům vždycky narovinu říkáme, jak se věci mají. Víme, jak jsou pro nás důležití. Stejně důležití jsou pro nás všichni, kdo u nás pracují. Jen díky našemu týmu můžeme dělat, co děláme. Proto vám říkáme, jací jsme, abychom vás pak nezklamali. 

Zaměřujeme se hlavně na těchto 5 oblastí. Hmotné a peněžní výhody všeho druhu tady nezdůrazňujeme. Ne proto, že byste u nás nic takového nenašli. Ale prostě jsou věci, které považujeme za ještě důležitější.

0fd74a3d4ff2ee7581b0f457af051d33.png


Chápeme, že život není jen práce, i když nás živí

I proto nám záleží na tom, aby se všem v Air Bank pracovalo co nejlépe. Na centrálách v Praze a Brně tak můžete občas pracovat, odkud chcete. A na pobočkách jsme zkrátili pracovní dobu tak, aby zbylo více času na rodinu a život po práci. 

Na těch, které máme otevřené jen do pátku nebo soboty, je to 37,5 hodiny týdně. A pokud mají pobočky otevřeno celý týden, pak dokonce jen 35 hodin. Kromě 5 týdnů dovolené tím získáte 15 až 32 dní volna v roce navíc.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat CSR - společensky odpovědná firma Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Osobní koučink Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Naše pracovní příležitosti

Jak to u nás vypadá

Novinky od Air Bank

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankovní asistent na pobočku v OC Letňany.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Toužíme po manažerovi/manažerce pražské pobočky.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankovní asistent/ka na pobočku Letňany.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Specialistu tržních rizik a stres testů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankovní asistent/ka na pobočku Chodov.