Air Products

0 pozic Sledovat
Air Products logo
Air Products
Společnost Air Products se sídlem v USA je přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů. Air Products má téměř 21 000 zaměstnanců v 50 zemích světa. Bezpečnost je pro nás přední prioritou. Pracujeme v prostředí, kde diverzita je zásadní, inkluze je zakořeněna v naší kultuře a každý z nás ví, že k nám patří a záleží nám na něm.

Společnost Air Products se sídlem v Pensylvánii v USA je přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů. Na trhu působí déle než 80 let. Hlavní obchodní jednotka společnosti Industrial Gases nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro rafinerie, petrochemičky, automobilový průmysl, strojírenství a také oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský. Společnost Air Products je rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro LNG - zkapalněný zemní plyn. Air Products má téměř 21 000 zaměstnanců v 50 zemích světa a usiluje o to, aby se stala nejbezpečnější a nejefektivnější výrobcem průmyslových plynů na světě s cílem vždy poskytovat nejlepší služby svým zákazníkům.

Obor firmy

Chemický průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Kariérní růst Parkoviště Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní

Novinky od Air Products

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor plnicí stanice vodíku v Litvínově - maturita, základní angličtina, ideálně SŠ chemická 🙋‍♂️ Možný posun na pozici operátora výroby technických plynů 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista zákaznického servisu se znalostí polštiny a češtiny, lokalita Siewierz v Polsku!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor plnicí stanice vodíku v Litvínově - možný posun na pozici operátora výroby technických plynů 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik údržby plynových cisteren (vodík, dusík apod.) s elektro vyhláškou č.50/1978, par.6 ⚡️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista údržby do Litvínova 🔧- hledáme strojního technika pro údržbu našich zařízení na výrobu kyslíku a dusíku (čerpadla, dmychadla, kompresory).