AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

0 pozic Sledovat
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. logo
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Skupina AIS je moderním dodavatelem automobilového průmyslu se sídlem v Niedernbergu (Bavorsko), který působí po celé Evropě a má více než 1500 zaměstnanců . AIS s.r.o. je dceřinou společností skupiny AIS GmbH. AIS, s.r.o. se sídlem ve Velkém Oseku a dalším závodem v Libici nad Cidlinou (Česká republika) má celkem cca. 350 zaměstnanců. V úzké spolupráci s našimi zákazníky a partnery jsou vyvíjena celostní řešení pro komplexní plastové moduly. Skupina AIS je systémovým dodavatelem automobilového průmyslu a specializuje se na výrobu komponentů a modulů pro moderní interiéry vozidel. Kombinace inovací a praktických zkušeností nabízí skupině AIS potřebnou jistotu a budoucnost.

Kontinuita a dlouhodobé myšlení jsou pro nás zásadní pro udržení naší společnosti po generace. Jako vlastníkem řízená společnost se vyznačujeme krátkými rozhodovacími procesy, plochými hierarchiemi a věcnými jednáními. 

Naše rozvojové a propagační programy umožňují individuální řešení v odměňování a podporu k vaši motivaci a výkonu tím nejlepším možným způsobem. 

Úspěch je možný pouze v týmu. Proto stavíme na spolupráci a vzájemné podpoře napříč odděleními a lokalitami. To nám umožňuje růst společně a společně slavit úspěchy.

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní právník Homeoffice Kariérní růst Notebook Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Profesionální

Jak to u nás vypadá