AKCENTA CZ a.s.

0 pozic Sledovat
AKCENTA CZ a.s. logo
AKCENTA CZ a.s.
Jsme AKCENTA CZ - Specialista na devizové operace Úzce se specializujeme na směnu měn, zahraniční platby a zajišťovací obchody pro klienty z řad firem a institucí. Díky maximální efektivitě při poskytování našich služeb můžeme našim klientům nabídnout lepší devizové kurzy a výrazné úspory při realizaci zahraničních plateb. Výhody, které naši klienti oceňují, jsou rychlost poskytování našich služeb a především spolehlivost spolu s maximálním zabezpečením.

Máme za sebou více než 20 let zkušeností s poskytováním finančních služeb na trzích v ČR, na Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Německu a Francii, kde obsluhujeme přes 42 000 klientů. AKCENTA CZ je od roku 2021 členem skupiny RBI. 

Náš cíl je poskytovat každé firmě individuální řešení pro směnu měn, zajištění kurzového rizika a platební styk – komfortně, v nejvyšší kvalitě a bez rizika.

nahled-13748-infografika-cz-2020.png


Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Multisport karta Notebook Příspěvek na penzijní spoření Sick days Stabilní firma Výhodný mobilní tarif

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
maďarština Rodilý mluvčí
němčina Rodilý mluvčí
polština Rodilý mluvčí
rumunština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od AKCENTA CZ a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zodpovědný finanční účetní do největší platební instituce ve střední Evropě.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zkušený manažer obchodní sítě do největší platební instituce ve střední Evropě.