AKKA Czech Republic

0 pozic Sledovat
AKKA Czech Republic logo
AKKA Czech Republic
AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace. V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

Společnost AKKA Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny AKKA Technologies a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. 

V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace.

V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. 

Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

S rozvojem týmu Digital Solutions, který je zaměřen na IT služby v rámci konceptu Industry 4.0., např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města či továrny, hledáme nové kolegy se znalostí programovacích a cizích jazyků, s technickým backgroundem a zájmem podílet se na náročných vývojových projektech realizovaných v mezinárodním prostředí pro prémiové značky zejména v oblasti Automotive, ale i v non-automotive sektoru.

Obor firmy

Auto - moto, Design, Elektrotechnika a energetika, Internet věcí, IT Bezpečnost, Strojírenství, Strojové učení, Technologie, Umělá inteligence, Věda a výzkum, Virtuální/Rozšířená realita, Výroba a průmysl, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy
U nás se domluvíte jazyky
němčina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
čeština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Náš tým

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od AKKA Czech Republic

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CAD konstruktér a projektový vedoucí Mladá Boleslav.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior CAD konstruktér nástrojů Praha.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Konstruktér s prací „na míru“.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista/ka předvývoje.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hardware-in-the-Loop Tester.

Kde nás najdete

AKKA Czech Republic Daimlerova 1161/6, 301 00 Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Siemensova 2717, 155 00 Praha 5-Stodůlky, Česko