Akkodis

0 pozic Sledovat
Akkodis logo
Akkodis
Akkodis Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny Akkodis a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace. V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

Společnost Akkodis Czech Republic s.r.o. patří do mezinárodní skupiny Akkodis a v České republice je od roku 1996 předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb, zejména pro oblast automobilového průmyslu. 

V posledních letech se však, vedle železniční dopravy a letectví, čím dál více také orientuje na oblast Electric & Electronics a IT, kde se zabývá atraktivními tématy jako autonomní řízení, konektivita, IoT, vývoj Embedded SW, HiL testing, webové a mobilní aplikace.

V současné době zaměstnává zhruba 500 kmenových zaměstnanců na pobočkách v Praze, Plzni, Mladé Boleslavi a Českých Budějovicích. 

Díky svým odborníkům podporuje své zákazníky od prvních skic, přes konstrukci, výpočty, testování, SW vývoj, až po prototypovou výrobu.

S rozvojem týmu Digital Solutions, který je zaměřen na IT služby v rámci konceptu Industry 4.0., např.: autonomní řízení, konektivita, chytrá města či továrny, hledáme nové kolegy se znalostí programovacích a cizích jazyků, s technickým backgroundem a zájmem podílet se na náročných vývojových projektech realizovaných v mezinárodním prostředí pro prémiové značky zejména v oblasti Automotive, ale i v non-automotive sektoru.

Obor firmy

Auto - moto, Design, Elektrotechnika a energetika, Internet věcí, IT Bezpečnost, Strojírenství, Strojové učení, Technologie, Umělá inteligence, Věda a výzkum, Virtuální/Rozšířená realita, Výroba a průmysl, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvěk na bydlení Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

němčina Komunikativní
angličtina Profesionální
čeština Profesionální

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Akkodis

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Naše plzeňská parta hledá CNC frézaře ⚙️ 3 směny, 5 týdnů dovolené, Cafeterie 🎁 a náborový příspěvek 40 000 Kč 💸.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CAD Konstruktér s angličtinou nebo němčinou 💻 Pracujeme v Catia V5, NX Siemens, Creo, Inventor, Solid works.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Automotive nadšenec & datový a simulační guru ⚙️ Výpočty, měření a numerická simulace CFD.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku CAD konstruktér a projektový vedoucí Mladá Boleslav.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior CAD konstruktér nástrojů Praha.

Kde nás najdete

Akkodis

Daimlerova 1161/6, 301 00 Plzeň 3-Skvrňany, Česko
Siemensova 2717, 155 00 Praha 5-Stodůlky, Česko