Alcadrain s.r.o.

0 pozic Sledovat
Alcadrain s.r.o. logo
Alcadrain s.r.o.
Společnost Alcadrain byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma pod názvem Alcaplast. V roce 2022 změnila název v rámci vzniku skupiny Alca Group. Je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, na ploše přes 60 000 m2 vyrábí více než 600 výrobků sanitární techniky – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.

Alcadrain rychle expanduje, o což se zasloužily zejména kvalitní a designově zajímavé produkty prémiové značky Alca, které si společnost i sama navrhuje a jsou nositeli řady ocenění jako např. Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT nebo iF Design Award 2018 za bezdotyková ovládací tlačítka NIGHT LIGHT.

5b259eb2ea645526eac16110dc977224.jpgf2375b4e1412cf13d7856ab15ab93bd7.jpg


Již popáté v řadě obhájila společnost svoji pozici mezi stovkou nejúspěšnějších českých firem v soutěži Českých 100 Nejlepších a v roce 2019 majitelé společnosti – manželé Radka Prokopová a František Fabičovic – získali prestižní ocenění EY Podnikatel roku 2018 České republiky.

Výrobky Alcadrain nachází své uplatnění jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích. Techničtí odborníci firmy Alcadrain kladou důraz na bezporuchovost a spolehlivost všech výrobků. Předtím, než produkty Alca opustí výrobní závod v Břeclavi, jsou všechny testovány na kvalitu.

Alcadrain stojí ve skupině Alca Group vedle dalších dvou firem - FV Plast, největšího českého výrobce potrubních systémů, a Alcafix zabývající se výrobou modulárních systémů pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor a toalet.

Vytvářet výrobky, které spolehlivě fungují, splňují požadavky zákazníků a obohacují kvalitu života, je cílem celé skupiny Alca Group.Obor firmy

Výroba a průmysl

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Občerstvení na pracovišti Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Jak to u nás vypadá

Novinky od Alcadrain s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Operátor lisovny - nemáte zatím žádnou praxi? 👨‍🎓 Nevadí! Vše Vás naučíme 🤝 Buďte součástí úspěšné, stabilní firmy a získejte spoustu výhod 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník - 5 týdnů dovolené,15 tis. příspěvek na dovolenou 🌴 a spousty dalších výhod 👌.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Seřizovač strojů – až 45 000 měsíčně, 5 týdnů dovolené, 15 tis. příspěvek na dovolenou a spoustu dalších výhod. Vhodné i pro absolventy. 🎓.