ALEF Group

0 pozic Sledovat
ALEF Group logo
ALEF Group
Jsme jedničkou mezi dodavateli IT řešení, nejen v ČR ale i v dalších 7 zemích východní Evropy. Na trhu působíme již více než 25 let a je nás již téměř 400. Za svou nejsilnější stránku považujeme náš sehraný tým lidí, který se skládá ze špičkových IT odborníků a lidí, kteří se v oblasti IT cítí jako doma. Díky širokému portfoliu technických řešení je práce v ALEF různorodá a poskytuje možnost využít, ale i nabrat bohaté praktické zkušenosti.

Skupina Alef působí na českém trhu již od roku 1994. Za tu dobu se vypracovala v předního poskytovatele řešení s přidanou hodnotou v oblasti informačních technologií. Spolu s pobočkami na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku, Rumunsku a Řecku je významným partnerem značek Cisco, NetApp, F5, Microsoft, AWS a dalších v regionu střední a východní Evropy. 
Hluboké technologické znalosti jednotlivých řešení umožňují rozšiřovat nejen podíl samotných služeb, ale též portfolio nabízeních řešení a značek, mezi které například patří Splunk, AWS, Palo Alto a další. Tím hlavním, co ALEF odlišuje od ostatních je jedinečný přístup a zaměstnanci, kteří disponují dlouholetými špičkovými znalostmi.

Obor firmy

IT Bezpečnost, Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cyklisté vítáni Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Pet-friendly office Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Novinky od ALEF Group

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Cloud Engineer pro naše interní i externí projekty.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Cloud Engineer pro naše interní i externí projekty.