Allianz pojišťovna, a. s.

0 pozic Sledovat
Allianz pojišťovna, a. s. logo
Allianz pojišťovna, a. s.
Pojišťujeme nejen soukromé osoby, firmy a podnikatele, ale zároveň se jméno Allianz pojí i s gigantickými stavbami, filmovým průmyslem, výzkumem vesmíru nebo nejmodernějšími technologiemi. Kromě pojištění se významně zaměřujeme i na rozvoj moderních technologií. Staň se i ty součástí týmu, který dělá velké věci! Neočekáváme od tebe praktické znalosti, ale určitě oceníme tvoje nadšení pro práci, touhu učit se a poctivě pracovat. Jako první společnost v ČR jsme navíc získali mezinárodně uznávaný certifikační standard EDGE ASSESS pro firmy, které vytvářejí rovné podmínky pro ženy a muže. Záleží nám na tom, aby u nás lidé pracovali rádi a certifikace ukazuje, že o rovných příležitostech jen nemluvíme, ale že je také žijeme.

Obor firmy

Pojišťovnictví

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Pet-friendly office Podporujeme diverzitu Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

čeština Profesionální

Novinky od Allianz pojišťovna, a. s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrativní podpora našich obchodníků - pracujte pro největší pojišťovnu na světě s možností částečného home office.