AMI Praha

0 pozic Sledovat
AMI Praha logo
AMI Praha
Jsme systémový integrátor, působící v segmentu ICT bezpečnosti, se specializací na autentizačně/autorizační procesy a řízení přístupů k informacím, bez ohledu na místo uložení (dokument na sdíleném či lokálním úložišti, strukturovaná podoba informací v informačním systému).

Na trhu působíme již 26 let a našim klientům poskytujeme profesionální služby a individuální přístup. Společně s nimi se vždy snažíme nalézt vysoce použitelná, efektivní a funkční řešení, která zjednodušují práci, snižují náklady a zvyšují bezpečnost a zisk. Výsledkem naší práce jsou desítky spokojených klientů a řada prestižních ocenění. 

Více než 30 IDM realizací v České republice i zahraničí!

b6db02af6dff2a1bc8ba4c36eb50ed6f.jpg


Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech – Identity Management (IdM). Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Máme prsty ve většině nasazených řešení na našem území a s velkou chutí se pouštíme do dalších.

Jako firma stále rosteme, přibývají nejen klienti a projekty, ale také naše náborové potřeby. 

4bd8a3a9d80334e6cd965d3f60eb0fd9.jpg

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od AMI Praha

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technical Consultant v Identity Managementu - Full-time / Part-time 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Recruiter 💻 🔎🎯 do firmy snů .