ARBES Technologies

0 pozic Sledovat
ARBES Technologies logo
ARBES Technologies
Jsme ARBES Technologies, český dodavatel bankovních systémů a řešení pro kapitálové trhy s více než 30letou zkušeností.

Naše společnost byla založena v roce 1991 a od té doby jsme realizovali mnoho významných a úspěšných projektů. Již 30 let vytváříme unikátní softwarová řešení pro finanční instituce, obchodní společnosti a zdravotnické subjekty. 120 známých českých i světových společností řídí své procesy s pomocí informačních systémů ARBES.

V roce 2018 jsme skupinu ARBES rozšířili o slovenskou společnost Finamis, která je významným poskytovatelem IT řešení pro investiční bankovnictví a správu aktiv hned v několika zemích. Koncem roku 2019 jsme založili bodyshopový startup INBRAIT s cílem dodávat klientům chybějící kapacity IT . V roce 2021 jsme se rozrostli o další společnost, Crede Experto Praha, která se zaměřuje na platební a podnikové systémy. V rozšiřování našich řad pokračujeme i nadále, a to například i akvizicí společnosti SC Servis Software for Investment Banking v roce 2022.

Proč právě my? 

  • Digitalizujeme svět bankovnictví a investic.
  • Jsme preferovaným partnerem pro digitalizaci v oblasti bankovnictví a investic.

Říkají o nás:

  • ...Na Arbesu si nejvíce vážím stability a férového jednání.
  • ...Pravidelná zpětná vazba od managementu, cílení na osobní rozvoj, obecné zlepšení atmosféry a vize do budoucna je to, co mě teď na firmě baví.
  • ...Práce v Arbesu je ideální pro ty, kteří se chtějí zdokonalovat v tom co již ovládají, v Arbesu má na to člověk prostor i když je nutno dodat, že tempo práce i adaptace je dost rychlé a je potřeba s tím počítat.

a2f72af5865a810e4764d532e2f62a4a.png


59615c37645b10d485995cbe8e9172b7.pngObor firmy

Bankovnictví a finanční služby, FinTech, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Novinky od ARBES Technologies

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Java Developer pro vývoj SW pro segment investic a transfer agency (Anděl, super dostupnost, moderní kanceláře).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Analytik pro oblast investic a Transfer Agency (Anděl, super dostupnost, moderní kanceláře).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Delivery Manager pro microservices v oblasti financí (Praha).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Tester - výchova testerů v Čechách.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Key Account Manager se špetkou projektového managementu v IT (Praha nebo Brno).