Artin spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
Artin spol. s r.o. logo
Artin spol. s r.o.
ARTIN je společnost poskytující profesionální služby v oblastech softwarového vývoje a integrace, quality assurance, support a konzultací. Dlouholeté zkušenosti z těchto oblastí se nám daří úspěšně uplatňovat v různých segmentech trhu jako jsou telekomunikace, pojišťovnictví a finančnictví, průmyslová výroba, služby, zpracování odpadu a logistika

Soustředíme se na výsledek. Vymýšlíme chytrá řešení. Jsme technicky nadprůměrní a pracujeme na zlepšení. Sdílíme zkušenosti. Používáme zpětnou vazbu. 

Řídíme se pravidlem KISS - Keep it stupid simple.

Zároveň si v každý okamžik uvědomujeme, že podstatou ARTINu jsou lidé, kteří tu pracují. Děláme vše pro to, aby byl ARTIN opravdu dobré místo na práci, kam se ráno všichni těšíme a kde necháváme to nejlepší, co umíme.

Naše motto je „It’s in the people“.

Při rozhodování v práci i v životě se vždy snažíme řídit našimi základními firemními hodnotami, díky kterým je ARTIN ARTINem:   

Důvěra | Otevřenost | Odvaha | Rozvoj | Spolehlivost


Obor firmy

Technologie, Zakázkový vývoj

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Firemní psycholog Firemní sportovní tým Firemní účetní Fitness v kanceláři Hackatony Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada Zaměstnanecké akcie

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Artin spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Recruiter*ka.

Kde nás najdete

Artin spol. s r.o.

Na Pankráci 26, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko
Purkyňova 142, 621 00 Brno-Medlánky, Česko