Authentica Group s.r.o.

1 pozice Sledovat
Authentica Group s.r.o. logo
Authentica Group s.r.o.
Jsme Authentica Group, přední český výrobce POS médií a zajišťujeme pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Děláme pro klienty jako jsou C&A, Waterdrop, Hugo Boss nebo Dedoles. Naše práce je vidět v každém evropském obchodním domě nebo na věhlasných obchodních ulicích jako jsou Pařížská, Oxford Street nebo Champs-Élysées.

Jsme vzájemně kooperujících společnosti Authentica, Fulfillment by Authentica, GRD servis a Craftwork. Společně tvoříme kreativní koncepty, přinášíme inovativní řešení vašich marketingových materiálů a pomáháme značkám upevnit jejich brand. 

Pro naše klienty navrhneme kreativní řešení, dle jejich zadání a komunikace značky. Díky našim mnohaletým zkušenostem, víme, jak podpořit nákupní rozhodnutí zákazníků. Soustředíme se na in-store design, POS materiály,  prodejní kiosky, konstrukci obalů i luxusní balení. Naše fulfillment centrum dokáže převzít veškerou skladovou agendu a expedovat zásilky pro e-commerce zákazníky. Pro potřeby nezrůznějších drobných manuálních činností také využíváme naši chráněnou dílnu a poskytujeme firmám náhradní plnění.

Obor firmy

D Tisk, Design, Marketing, Média, reklama a PR, Nákup, Prodej a obchod, Služby, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Parkoviště Pet-friendly office Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

Jak to u nás vypadá

Novinky od Authentica Group s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Koordinátor skladu v Syrovicích 📦 Postarej se o hladký chod našich zakázek a koordinaci brigádníků ✅ Směna 6:30-15:00, doba neurčitá a balík benefitů 🎁.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista logistiky.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Project Manager mit sehr guten Deutschkenntnissen.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Účetní.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 3D designer/ kreativec/ idea maker.