Autodoprava Hod s.r.o.

0 pozic Sledovat
Autodoprava Hod s.r.o. logo
Autodoprava Hod s.r.o.
Společnost Václav Hod Autodoprava působí na českém dopravním trhu od roku 1991. Od firmy s jednou dodávkou se postupně stala moderní dopravní společnost, která v této chvíli provozuje přibližně 35 vozových jednotek s orientací na vnitrostátní i mezinárodní dopravu. V roce 2003 byla činnost rozšířena a v této souvislosti založena společnost Autodoprava Hod s.r.o. V současnosti zaměstnává společnost více jak 50 pracovníků na 2 střediscích v rámci České republiky. Další rozšíření směřovalo do oblasti skladových služeb, kde společnost provozuje nově postavený sklad v areálu Archan Park Zápy v blízkosti Prahy.

Společnost Autodoprava Hod s.r.o., provozuje v CZ dvě střediska Brno a Lázně Toušeň (Zápy) v blízkosti Prahy, kde se také nachází provozovna, kanceláře a logistický sklad. Hlavním oborem je nicméně autodoprava, jak je zřejmé již z názvu společnosti. Zde je zaměření specifikováno vozidly LKW na zahraniční přepravy, zejména do DE a SK. Solo vozidla jsou používána převážně pro vnitrostátní dopravu.

Většinu zaměstnanců tvoří řidiči. Jedná se o rodinnou firmu, tudíž vztahy vedení a zaměstnanců jsou velmi kontaktní. Společnost nabízí standardní platové ohodnocení, které souvisí s velikostí obsluhovaného vozidla a také s místem vykonávané práce, tedy zda se jedná o vnitro nebo zahraniční přepravy. Nicméně rozsah ohodnocení je 30000 až 55000 Kč čistého s volnými víkendy. K dalším benefitům patří možnost tankování s firemní slevou nebo získání bezúročné půjčky. Dále společnost poskytuje možnost rozšíření  kvalifikace k řízení nákladních vozidel, nebo pro převoz nebezpečných nákladů. 

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Novinky od Autodoprava Hod s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič C+E pro naše depo Praha ( MKD, volné víkendy!).