AutoESA a.s.

0 pozic Sledovat
AutoESA a.s. logo
AutoESA a.s.
AutoESA je stabilní česká společnost, která se zabývá primárně prodejem a výkupem ojetých a prémiových vozů.

Kdo jsme  

AutoESA je na trhu již od roku 1997 a provozuje síť prodejních poboček po celé ČR  . Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých a prémiových vozů   . Zakládáme si na úzkém vztahu s klienty a kvalitních certifikovaných službách. Do svých týmů rádi přivítáme všechny, kteří mají pozitivního ducha a chuť pracovat. 

   Právě si doděl/a školu nebo jen hledáš nové a zajímavé pracovní zkušenosti? 

   Máš už nějaké zkušenosti a chceš je u nás dále rozvíjet? 

   Láká tě práce ve stabilní české firmě, možnost karierního růstu a přátelský kolektiv?

Kde nás najdete   

Naše pobočky máme téměř po celé ČR. Najdete nás v Praze, Pardubicích, Hradci Králové, Olomouci, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni, Karlových Varech, Chomutově, Liberci a nově i v Mladé Boleslavi. 

Obor firmy

Auto - moto, Bankovnictví a finanční služby, Nákup, Prodej a obchod, Služby, Telekomunikace, Zákaznický servis

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Výhodný mobilní tarif

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí
slovenština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od AutoESA a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Do Českých Budějovic hledáme přípraváře automobilů! Už jsi někdy připravoval/a k prodeji Porsche nebo Maserati? 🚗.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Komunikuješ rád/a? Hledáme operátora/operátorku na naše zaběhnuté zákaznické centrum v Karlových Varech ☎📞.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Do Prahy hledáme přípraváře automobilů! Už jsi někdy připravoval/a k prodeji Porsche nebo Maserati? 🚗.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zajímají tě finance 💰 ? Pak čti dál. Do Liberce právě hledáme Prodejce finančních produktů! 🙋🏼‍♂️🙋🏼‍♀️.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zajímají tě finance 💰 ? Pak čti dál. Do Brna právě hledáme Prodejce finančních produktů! 🙋🏼‍♂️🙋🏼‍♀️.