Autoneum CZ s.r.o.

0 pozic Sledovat
Autoneum CZ s.r.o. logo
Autoneum CZ s.r.o.
Jsme součástí švýcarského koncernu AUTONEUM a jsme jedním z hlavních světových výrobců systémů pro akustický a tepelněizolační komfort motorových vozidel. Vyvíjíme a vyrábíme komponenty, moduly a komplexní řešení pro interiér vozidla, oblast kufru a motoru. Dále se zabýváme dodávkami dílů v oblasti protitepelné ochrany a krytů spodku vozidla. K našim zákazníkům patří největší výrobci automobilů v Evropě, severní a jižní Americe a Asii.

V České republice Autoneum působí v Pardubickém a Plzeňském kraji. Výrobní závody v Boru a Chocni se specializují na výrobu kobercových a plastových dílů, závod v Hnátnici vyvíjí a vyrábí formy pro všechny světové závody Autoneum, na kterých zpracováváme naše produkty. Celkově v České republice zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.


Obor firmy

Výroba a průmysl

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat CSR - společensky odpovědná firma Čas na inovace Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Outplacement Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Autoneum CZ s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikář do moderního provozu v Chocni⚡️.