AVE CZ odpadové hospodářství

0 pozic Sledovat
AVE CZ odpadové hospodářství logo
AVE CZ odpadové hospodářství
Skupina AVE patří mezi vedoucí společnosti na trhu zabývající se nakládáním s odpady, komunálními službami, sanacemi ekologických zátěží, demolicemi, údržbou komunikací a facility managementu. Na českém trhu působí od roku 1993 a je součástí skupiny EP Industries, která patří mezi nejvýznamnější průmyslová uskupení v České republice. V České republice zaměstnáváme přes 2000 zaměstnanců a ročně přepravíme více než 2 000 000 tun odpadu. Své služby poskytujeme přibližně 1 000 obcím a 22 000 živnostníkům a průmyslovým zákazníkům. Obsluhujeme přes 2 000 000 obyvatel. Roční obrat dosahuje 6 miliard korun.

ROSTEME, ALE ZACHOVÁVÁME SI PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU 

Náš dlouhodobý a trvalý růst není založen na expanzi z centra do regionů, ale naopak na přidávání menších lokálních firem do naší veliké rodiny AVE. Lokální firmy zůstávají samy sebou a nejsou násilím měněny do jednolité korporátní kopie mateřské firmy. To nám umožňuje zachovat si kulturu malých týmů, které spolupracují na společném cíli. Pro zaměstnance to pak znamená zachování atmosféry, kterou měli ve své práci rádi a posílení jistot a zázemí díky novému silnému partneru - AVE.

Firmy, které se stávají členy naší skupiny, nejsou jen z oblasti odpadového hospodářství. Náš vstup do oblastí jako je údržba komunikací, demolice a sanace, výkup druhotných surovin, správa nemovitostí nebo ekologické poradenství nabízí našim zaměstnancům jedinečnou možnost kariérního a profesního růstu a pestrost pracovní náplně.ZAMĚSTNANCŮM SE U NÁS LÍBÍ

To, jak jsme úspěšní v našem podnikání a v péči o naše zaměstnance, nejlépe potvrzuje rostoucí počet zaměstnanců. Posuďte sami: v době změny názvu na AVE u nás pracovalo 448 zaměstnanců, během dvou let se počet více než zdvojnásobil na 990, v roce 2012 to bylo už 1279 a v roce 2015 téměř 1900 zaměstnanců. Během 10 let se počet zaměstnanců téměř zečtyřnásobil. To je pro nás důkazem, že naše firemní kultura a péče o zaměstnance mají co nabídnout.

9191edc2279117e7ef555a663452a4f7.png

KLADEME DŮRAZ NA KVALITU I  PÉČI O ZAMĚSTNANCE

Od roku 2000 jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Tento certifikát potvrzuje, že naše firma funguje v souladu s přísnými evropskými požadavky, které jsou kladeny na kvalitu v každé oblasti našeho podnikání a to včetně péče o naše zaměstnance. Jedním z předpokladů pro získání tohoto certifikátu je mít jasno v tom, jak kvalitu udržovat a zlepšovat do budoucna. Proto vždy hledíme dopředu a pracujeme na zlepšení pracovních podmínek u nás.

Co ale rozhodně neplánujeme do budoucna jsou zásadní změny v naší strategii - dále budeme podporovat způsob řízení založený na malých lokálních týmech s co největší autonomií a dále plánujeme růst a rozšiřování oblastí našeho podnikání tak, abychom mohli co nejlépe plnit naše poslání - “Čistá budoucnost je náš společný cíl”.

INVESTUJEME DO SPORTŮ, KTERÉ MÁTE RÁDI

Víme, že naši zaměstnanci nežijí jenom prací, proto aktivně podporujeme celou řadu především sportovních týmů a soutěží, tak abychom pomohli přinést do jejich života více zábavy a radosti z úspěchů týmů, kterou jsou blízké jejich srdcím - samozřejmě kromě jejich pracovního týmu :-) Proto jsem partnery naší hokejové reprezentace a hokejové extraligy, sponzorujeme fotbalové týmy jako AC Sparta Praha, FK Mladá Boleslav, FK Ústí na Labem nebo FK Čáslav. 

Zajímá vás více o zaměstnání u nás? Pošlete nám něco o sobě. 

Těšíme se, až vás poznáme osobně! Obor firmy

Služby

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od AVE CZ odpadové hospodářství

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Obchodního zástupce ESG do naší společnosti ESG Avensis, člena skupiny AVE.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme Poradce pro ekologii - průmysl pro naši pobočku v Benátkách nad Jizerou.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavbyvedoucí - Obrnice.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Pracovník/ce veřejného osvětlení - Kolín.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Mechanik/čka – Řidič/ka sk. C - Kolín.