B.E.A.M.S. CZ, spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
B.E.A.M.S. CZ, spol. s r.o. logo
B.E.A.M.S. CZ, spol. s r.o.
Jsme ryze česká stabilní firma s dlouholetou tradicí. Zabýváme se servisem elektronických zařízení a výrobou v oblasti elektrotechniky včetně SMT osazování. Hledáme spolehlivé zaměstnance na dlouhodobou (oboustranně spokojenou) spolupráci.

BEAMS nabízí zázemí nejnovějších technologií (FUJI, SAKI, DAGE, PACE, ZEVAC, MUSASHI) včetně zázemí servisního týmu. R&D, NPI dovednosti komplexního inženýrského týmu. Flexibilní onboarding při rozšiřování týmu. Silné procesní inženýrství s důrazem na automatizaci (a zachování nákladové konkurenceschopnosti). Spolupráci s vývojovými centry a univerzitami v Brně (CEITEC, VUT). Dikci na klíčové ukazatele a zákaznickou spokojenost. Certifikaci ISO9001, ISO14001 a do budoucna IATF.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní účetní Herní zóna Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na děti Relaxační zóna Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Tablet Teambuilding Telefon

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od B.E.A.M.S. CZ, spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Recepční/Office koordinátor.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Chceš mít čas na své koníčky a zájmy ? 🕠 Operátor/ka výroby v Brně - pouze ranní směna s flexibilním nástupem, možnost rychlého kariérního posunu, pestrá náplň práce, skvělá parta a super benefity 🩺🧘 Vše Tě rádi naučíme ! .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 💡 Chceš praxi v oblasti elektro? Nebo přivýdělek? 💰 Operátor/ka výroby v Brně - sezónní práce s možností postupu na HPP.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máš v malíku vedení týmu a lákají tě nejmodernější technologie? Shift Leader (vedoucí směny) - výroba elektroniky, Brno, nadstandardní mzda dle zkušeností, pravidelná revize mzdy, skvělí kolegové i šéf a pestrá paleta benefitů 💻🧘.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Chceš mít čas na své koníčky a zájmy ? 🕠 Operátor/ka výroby v Brně - pouze ranní směna s flexibilním nástupem, možnost rychlého kariérního posunu, pestrá náplň práce, skvělá parta a super benefity 🩺🧘 Vše Tě rádi naučíme !.