B:TECH, a.s

0 pozic Sledovat
B:TECH, a.s logo
B:TECH, a.s
Jsme česká inženýrská společnost a společně tvoříme jeden z největších automatizačních týmů v Česku. Na trhu působíme od roku 2000 a disponujeme celosvětovými referencemi napříč průmyslovými obory. Je nás téměř 180 a každý z nás má svůj příběh. Jedno nás ale spojuje, naše srdce buší pro techniku. Pracujeme jako tým a na svoji práci chceme být hrdí. Automatizujeme. Projektujeme. Programujeme. Oživujeme. Servisujeme. I v roce 2022 rozšiřujeme náš tým. Přidejte se k nám.

Ročně zrealizujeme zhruba 300 projektů ve více než 50 zemích světa. Jsme tu s Vámi již 20 let. Pomáháme novým technologiím vdechnout život, zastaralým provozům posunout se do konkurenceschopného a flexibilního řešení a zachraňujeme situaci, když roboty nebo linky stávkují. A děláme to rádi. 

Svoji vášeň vkládáme do každého zrealizovaného projektu. Chceme být příkladem nové generaci techniků a zasvětit ji do našeho oboru. Věříme, že poctivá práce a profesní čest nejsou jen prázdné pojmy.  Jsme hrdí na naše úspěchy a kolegy. Je nám ale jasné, že tam naše odpovědnost nekončí. 

Usilujeme o to, abychom byli dobrým partnerem pro naše zákazníky, kolegy i ostatní v regionu, který je s průmyslem a technickými profesemi úzce spojen. Aktivně proto popularizujeme techniku a obory technického vzdělávání a spolupracujeme se školami. 

Automation Academy a s tím spojené vzdělávání ostatních, ať už se jedná o naše interní zaměstnance, naše zákazníky nebo studenty, je součástí naší politiky společenské odpovědnosti. 

Společně tvoříme firemní kulturu, díky které je naše práce víc než práce. Jsme lidé, kteří se snaží posouvat své hranice každý den. Máme firemní hodnoty, kterými se řídíme, i když se nikdo nedívá. Jsme profesionálové. Jsme tým. Orientujeme se na výkon. Staňte se jedním z nás. Stačí udělat první krok a poslat životopis. 

Před nástupem do společnosti budete v kontaktu s naší HR manažerkou. Po absolvování vstupního školení se vás ujme váš mentor, zkrátka nikdy v tom nebudete sami


Sledujte videa na YouTube kanálu: B:TECH YouTube

Dění ze života B:TECHu najdete rovněž na sociálních sítích: B:TECH LinkedIn profile a B:TECH Facebook profil

 


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Ekologie, Elektrotechnika a energetika, Chemický průmysl, Potravinářství, Technologie, Výroba a průmysl

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní kantýna Homeoffice Kariérní růst Notebook Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od B:TECH, a.s

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektro Projektant pro B:TECH.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektro Projektant pro B:TECH.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku PLC programátor - Vysočina.

Můžete sledovat na našem webu: https://www.btech.cz/cs/aktuality a zároveň si nenechejte ujít dění za života společnosti na sociálních sítích.