Barclays

0 pozic Sledovat
Barclays logo
Barclays
Vítejte na profilu světoznámé a tradiční britské banky s celosvětovým vlivem, BARCLAYS. Jste zkušený vývojář, máte silnou angličtinu a nebojíte se jí použít? Rádi Vám představíme nový model skutečně mezinárodní kariéry, v našich vývojových centrech v Praze a v Brně vyvíjíme produkty s reálným globálním dosahem a pomáháme našim zákazníkům, zaměstnancům a uživatelům šetřit čas a být efektivnější. Vyberte si prosím z následujícího seznamu pozic tu, která nejvíce sedí Vašim dovednostem, v pozici nám odešlete odkaz na svůj LinkedIn profil nebo CV a uvidíme se velmi brzy!

Jako součást našich týmů v Praze a v Brně budete inovovat naše aktuální portfolio nástrojů a služeb. V našich technologických centrech pracuje přes 400 talentovaných kolegů a společně přinášíme agilní inovace řadě zákazníků. Velikost našich týmů v Praze a v Brně nám dává příležitost rozšířit naši práci a působení a přitom zůstat věrní našim hodnotám a setkávat se stále na osobní úrovni.

Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Work life balance

Novinky od Barclays

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior Java Developer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Senior C# Developer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Chief Technology Office Development Tools Support Engineer.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Software Engineer Prague.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior Test Automation Engineer.