Barrandov Studio a.s.

0 pozic Sledovat
Barrandov Studio a.s. logo
Barrandov Studio a.s.
Barrandov Studio je jedním z největších a nejstarších filmových studií v Evropě. Od založení ateliérů v roce 1931 se zde natočilo přes 5000 českých i zahraničních filmů. Filmová tvorba je komplexní činnost, která vyžaduje spolupráci více služeb, disciplín a řemesel. Klíčovou výhodou studia je poskytování naprosté většiny z nich na jednom místě – na pověstném „barrandovském kopci nad Prahou“, kam svoji továrnu na filmové sny umístili na počátku 30. let minulého století let její otcové zakladatelé – bratři Havlové.

Barrandov Studio je celosvětově známé svým prostředím a přístupem. Ateliéry a související služby využívají tradičně čeští filmaři i zahraniční tvůrci – nejčastěji z USA, Velké Británie, Francie nebo Německa. Jako výrobní základnu si Barrandov Studio oblíbila v posledních deseti letech také filmová a televizní reklama. 

Barrandov Studio a.s. – to je příležitost pro každého, kdo umí vzít za práci. Pracujte v dynamickém prostředí společnosti, která čerpá z historie barrandovských studií a zároveň neustále pracuje na svém rozvoji.


a421cea323b87c07e97a4f5c3baa5fb2.jpg


U nás najdou uplatnění lidé z nejrůznějších profesí: od administrativních pozic, přes uměleckořemeslné profese až po technicky zdatné. Stojíme o každého, kdo je pracovitý, šikovný a společně s námi bude pokračovat v tradici – chloubě českého filmového průmyslu.

Náš tým se skládá z profesionálů ve svých oborech. Zakládáme si na spolehlivosti, soudržnosti a abychom našim klientům vždy poskytovali vysokou míru profesionality. Za to jsme na oplátku k našim zaměstnancům otevření, féroví a vstřícní.

Vážíme si práce našich zaměstnanců, a proto také nabízíme tyto benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny sickday
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • zvýhodněné parkování v areálu
  • jídelna v areálu
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • poukázky na sport, kulturu a volný čas

Obor firmy

Ostatní

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Dovolená navíc Firemní kantýna Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Barrandov Studio a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 👗🎥 Hledá se specialista zákaznické péče Fundusu kostýmů pro legendární Barandovské studio – vstřícné prostředí a malý přátelský tým.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Technik telekomunikací pro Barrandov Studio 🎬 - čeká na Vás 50 000 Kč měsíčně!.