Mind2FLO

2 pozice Sledovat
Mind2FLO logo
Mind2FLO
Jsme konzultační skupina Mind2FLO složená ze dvou divizí - Mindsquared a.s. (mediální agentura) a FLO Group s.r.o. (technologie, data, brand, e-commerce, customer experience). Zkombinovali jsme světy technologií, médií a marketingu do jednoho celku. Díky této skupině můžeme dodat komplexnost, kterou naší zákazníci očekávají. My, jako tým Data Solutions, jsme se po několika letech startupového fungování zapojili do Mind2FLO, abychom zaštítili vše, co se týká dat a analýzy (nejen datové). Práce každého z nás je trochu odlišná, ale vždy se točí kolem dat, datových skladů, business analýzy či cloud technologií. Rozpracováváme vlastní nápady na produkty a služby, ve kterých vidíme potenciál a vyrážíme s nimi na trh. Věříme, že data jsou jedním z nejdůležitějších aktiv každé společnosti a kvalitní práce s nimi posouvá firmy obrovskými kroky vpřed.

Data Solutions tým (dříve jako start-up Base) jsme v roce 2019 založili společně s lidmi, se kterými jsme se již znali z dřívějších firem a projektů. 

Naším společným cílem bylo postavit firmu, kde tvoříme smysluplné a prospěšné projekty a produkty založené na našem datovém know-how, kde pracujeme s moderními technologiemi, kde se každý z nás rozvíjí po pracovní i osobní stránce a kde opravdu záleží na každém členovi týmu a jeho osobním příběhu.

Dlouhodobě pracujeme na několika mezinárodních projektech u zákazníků v oblasti banking. Zde se specializujeme např. na budování a architekturu datových skladů, vizualizaci dat, regulatorní reporting, campaign management či ETL.

Po necelých třech letech samostatného fungování jsme se zapojili do nově vznikající konzultační skupiny Mind2FLO.

Cílem bylo vytvořit jedinečné spojení několika světů, a to médií, technologií a marketingu do jedné ucelené propozice a mít tak možnost nabídnout širšímu spektru klientů digitální end to end řešení.

Kombinujeme poznatky z našeho mediálního businessu (Mindsquared) a technologického businessu (FLO). Vnímáme potřebu posunout a rozšířit služby mediálních agentur novým, inovativním směrem. Na našem trhu zatím nic podobného reálně neexistovalo, proto jsme vytvořili skupinu, kde tyto kompetence spojujeme do jednoho funkčního celku a v tom vnímáme svou největší sílu. 

Odstartovali jsme mezinárodní projekt More than Equal, který si klade ambiciózní cíl - najít ženu, která by byla první mistryní světa F1!

Pracujeme pro řadu význámných hráčů na našem i mezinárodním trhu - Komerční banka, ČSOB, KKCG, Rituals, Allwyn, O2, Mall.cz, Pražská plynárenská, Lays a spousta dalších.

Je pro nás zásadní, abychom tvořili dobrou partu nejen pracovně ale i lidsky.  Rozvoj a vzdělávání každého z nás bereme jako základní kámen našeho fungování a rozvoje celé firmy. Proto se pravidelně setkáváme se všemi lidmi, kde se bavíme o tom, čemu se chtějí věnovat, jaké jsou jejich pracovní i nepracovní plány a cíle, co by se chtěli naučit a především, jak jim v tom všem můžeme jako firma pomoci, být opravdovým partnerem a podpořit je - finančně i nefinančně. 

Většina nových kolegů k nám přišla na doporučení někoho z těch stávajících. Nyní je čas posunout se dále mimo naše nejbližší okolí. Nic se ale nemění na tom, že uděláme vše pro to, abychom si stále drželi naprosto otevřenou a přátelskou firemní atmosféru, na kterou jsme hrdí.

Pokud jsme tě zaujali, budeme se těšit na Tvůj příběh a případnou spolupráci!

Obor firmy

Design, E-commerce, Marketing, Média, reklama a PR, Strojové učení, Technologie, Umělá inteligence, Vývoj vlastních produktů

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Firemní právník Firemní psycholog Firemní účetní Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Osobní koučink Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)
U nás se domluvíte jazyky
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
čeština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Náš tým

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Jak to u nás vypadá

Novinky od Mind2FLO

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Business Analytik pro banking.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Datový čaroděj.