BATZ Czech s.r.o.

9 pozic Sledovat
BATZ Czech s.r.o. logo
BATZ Czech s.r.o.
Vítejte v BATZ Group, u světového dodavatele produktů a služeb pro automobilový průmysl se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a letecký trh. Společnost BATZ se sídlem v Igorre (sever Španělska), je součástí skupiny MONDRAGON, největší průmyslové družstevní skupiny na světě. V průběhu let jsme se stali stabilní průmyslovou společností s přítomností po celém světě. A to díky angažovanosti a prozákaznickému přístupu našich profesionálů, založených na inovacích pro vývoj udržitelných zdrojů.

e33d19842ec2cc613d9daf6298ed4767.png
4bc78e05d561086fc2f1e0ff348fb630.png


34eb4fb49d686749ead7628f0245ed9f.png
Obor firmy

Auto - moto

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
polština Komunikativní
španělština Komunikativní

Naše pracovní příležitosti

Novinky od BATZ Czech s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista logistiky! Přidejte se ke skvělé partě v Frýdlantu nad Ostravicí a vychutnejte si více než 10 magických benefitů! ✨.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní specialista, který nic neprodává! Přidejte se ke skvělé partě v Frýdlantu nad Ostravicí a vychutnejte si více než 10 magických benefitů! ✨.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Procesní kouzelník výroby! Přidejte se ke skvělé partě v Frýdlantu nad Ostravicí a vychutnejte si nadstandardní finanční ohodnocení až 55 000 Kč a více než 10 magických benefitů! ✨ .

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Dostaňte svou kariéru do pohybu - hledáme řidiče vysokozdvižného vozíku do Frýdlantu nad Ostravicí. Zvedněte se s námi k výšinám! 🚀.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vstupte do světa kontroly kvality! ⚙️ Technik v moderním provozu Frýdlantu nad Ostravicí, mzda až 37 000 Kč a více než 10 benefitů! ✨.