BATZ Czech s.r.o.

2 pozice Sledovat
BATZ Czech s.r.o. logo
BATZ Czech s.r.o.
Vítejte v BATZ Group, u světového dodavatele produktů a služeb pro automobilový průmysl se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a letecký trh. Společnost BATZ se sídlem v Igorre (sever Španělska), je součástí skupiny MONDRAGON, největší průmyslové družstevní skupiny na světě. V průběhu let jsme se stali stabilní průmyslovou společností s přítomností po celém světě. A to díky angažovanosti a prozákaznickému přístupu našich profesionálů, založených na inovacích pro vývoj udržitelných zdrojů.

e33d19842ec2cc613d9daf6298ed4767.png
4bc78e05d561086fc2f1e0ff348fb630.png


34eb4fb49d686749ead7628f0245ed9f.png
Obor firmy

Auto - moto

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
polština Komunikativní
španělština Komunikativní

homepage.emailSubscribe.title

homepage.emailSubscribe.description

homepage.emailSubscribe.footer

Novinky od BATZ Czech s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušeného procesního inženýra na vstřikování plastů. Přátelský tým ve Frýdlantu nad Ostravicí, nadstandardní finanční ohodnocení a 10+ benefitů ✨.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušené řidiče vysokozdvižného vozíku 👷 do moderního provozu ve Frýdlantě nad Ostravicí!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme nadšeného technika kvality 👌 do moderního provozu ve Frýdlantě nad Ostravicí!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme zkušené řidiče vysokozdvižného vozíku 👷 do moderního provozu ve Frýdlantě nad Ostravicí!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Profík na vstřikování plastů do týmu údržby 🦸 Moderní výroba ve Frýdlantě nad Ostravicí!.