BDO Czech Republic

0 pozic Sledovat
BDO Czech Republic logo
BDO Czech Republic
Jsme BDO. Jsme poradci, auditoři, daňaři, znalci, právníci, účetní a IT odborníci. Našim klientům poskytujeme výjimečné poradenské služby a kontinuálně během roku posilujeme naše týmy. Rádi Tě provedeme BDO!

Kdo jsme?

Jsme poradenská společnost poskytující auditorské, daňové, právní, účetní a poradenské služby. Na českém trhu působíme už 30 let. S téměř 600 odborníky a dlouholetou praxí se řadíme k předním společnostem s tímto zaměřením v České republice.

Našim zákazníkům poskytneme služby v oblastech auditu, účetnictví, daní, práva, informačních technologií, digitalizace, finančního a transakčního poradenství a znalectví.

Naše jedinečnost spočívá v kombinaci silného zázemí mezinárodní sítě a individuálního přístupu ke klientům z několika kanceláří napříč Českou republikou, kde působíme v kancelářích v Praze, Plzni, Brně, Domažlicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci.  


Síť BDO

Jsme součástí sítě BDO, která celosvětově tvoří jednu z největších sítí auditorských a poradenských skupin. Zaměstnává více jak 91 tisíc odborníků a působí ve 167 zemích, v nichž čítá více než 1650 kanceláří. Díky své globální působnosti zajišťují společnosti BDO přístup k odborníkům dle potřeb klientů a lokalitě jejich podnikatelských aktivit.
Kdo jsou naši klienti?

BDO v České republice i ve světě vychází z tradice rodinných firem. Dnes naše služby využívají společnosti působící napříč obory výroby, financí, služeb, technologií, obchodu či stavebnictví a nemovitostí. Mezi naše klienty patří podniky s přímým majitelem, ale i velké mezinárodní skupiny a veřejné instituce. Máme také bohaté zkušenosti s poskytováním služeb společnostem, které působí na německy hovořících trzích (DACH). Náš tým německy mluvících odborníků vám poradí i s řízením vztahů s mateřskou společnosti působící v zahraničí.

Čím jsme výjimeční?

Naše vize: Jsme lídrem v poskytování výjimečných klientských služeb

  • Chceme být lídry v tom, co děláme: v odborných znalostech, v návrhu komplexních řešení, v náboru i udržení talentovaných a angažovaných lidí. Především je ale naší vizí být lídrem v poskytování výjimečných služeb klientům.
  • Naši klienti nás vnímají jako ty, na koho se obrátí ve složitých situacích, když potřebují poradit: nehledíme na zemi původu, obor podnikání nebo počet zaměstnanců – mezi naše klienty patří české i mezinárodní společnosti, velké, ale i menší, rodinné podniky a soukromé osoby.
  • Klientům poskytujeme vysoce kvalitní služby: všem klientům se věnujeme s nejvyšším nasazením a závazkem kvality odvedených služeb. Pracujeme v těsném kontaktu s vámi, abychom byli schopni dodávat správná řešení, která vydrží dlouhodobě.

Naše mise: Pomáháme lidem plnit si své sny

  • Pomáháme našim lidem: podporujeme všechny naše zaměstnance při plnění jejich snů. Poskytujeme flexibilní pracovní prostředí vhodné pro tu nejlepší profesní seberealizaci. Zajišťujeme, aby všem našim kolegům byly nabídnuty stejné příležitosti k rozvoji jejich talentu, maximalizaci jejich potenciálu, zapálení jejich vášně a dosažení jejich cílů.
  • Pomáháme našim klientům: budujeme dlouhodobé a úzké vztahy s našimi klienty, abychom jim mohli skutečně porozumět a podpořit jejich potřeby. Náš globální dosah znamená, že můžeme klientům poskytovat služby kdekoli na světě a že můžeme sestavit nejlepší skupinu odborníků a najít správné řešení pro každého klienta na míru.
  • Pomáháme našim komunitám: jsme součástí komunit, ve kterých žijeme a pomáháme jim růst. Aktivně se zapojujeme do občanského života a podporujeme místní komunity, iniciativy a charitativní podniky.


Další zdroj informací o nás i o současných klíčových ekonomických otázkách najdete na našem podcastovém kanálu zde na Spotify.

Obor firmy

Ekonomika a podnikové finance

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cyklisté vítáni Čas na inovace Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od BDO Czech Republic

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior konzultant Audit (vhodné pro studenty/absolventy).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Interní účetní.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Junior konzultant Audit (vhodné pro studenty/absolventy).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Asistent(ka) / recepční (poradenská společnost).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Controller.