Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o. logo
Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.
Společnost Beck&Pollitzer je předním světovým poskytovatelem inženýrských řešení, včetně stěhování strojů, instalací zařízení a stěhování těžkých technologií. Poskytujeme bezkonkurenční nabídku inženýrských podpůrných služeb pro výrobní i průmyslová odvětví. Díky více než 30 pobočkám po celém světě jsme schopni podpořit jakýkoli projekt, ať už na místní nebo mezinárodní úrovni.

Úspěšně jsme dokončili desítky tisíc projektů stěhování strojů a instalací zařízení, což pro naše zákazníky činí jméno Beck & Pollitzer důvěryhodným dodavatelem realizace technologických a strojírenských projektů. S více než 150 lety zkušeností naší zákazníci vědí, že máme znalosti a dovednosti pro úspěšnou realizaci i těch nejnáročnějších přeprav strojů bez ohledu na průmyslové odvětví. 

d79f1f1c1fb65e7b1d10251bc7c4c656.png

Poskytujeme služby především v těchto oblastech:

Do svých řad rádi přivítáme zkušené Elektrikáře a Montéry, kteří jsou rádi v pohybu a nevadí jim cestování a trávení profesního času v zajímavých destinacích - z Čech řídíme projekty po celé Evropě a občas se podíváme i za oceán. 

Nabízíme férový přístup, zajímavou fixní odměnu a možnost růstu v nejrůznějších oblastech, ať už na řídící pozice, tak možnost nejrůznějších profesních specializací.


Dejte nám o sobě vědět, výběrové řízení je rychlé a on-line a největší výhoda spolupráci s námi je ta, že můžete být opravdu odkudkoli!

Těšíme se na Vás!

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby
U nás se domluvíte jazyky
angličtina
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
čeština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka
slovenština
úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka úroveň jazyka

Buďte v obraze!

Nejžhavější novinky z pracovního trhu, nabídky práce a příležitosti k rozvoji kariéry.

Odesláním souhlasíte s podmínkami užití.

Novinky od Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikář s cestami po celém světě - průměrná mzda až 55.000 Korun, HPP a bydliště úplně kdekoli v ČR!.