Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.

0 pozic Sledovat
Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o. logo
Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.
Společnost Beck & Pollitzer je předním světovým poskytovatelem inženýrských řešení, včetně stěhování strojů, instalací zařízení a stěhování těžkých technologií. Poskytujeme bezkonkurenční nabídku inženýrských podpůrných služeb pro výrobní i průmyslová odvětví. Díky více než 30 pobočkám po celém světě jsme schopni podpořit jakýkoli projekt, ať už na místní nebo mezinárodní úrovni.

Úspěšně jsme dokončili desítky tisíc projektů stěhování strojů a instalací zařízení, což pro naše zákazníky činí jméno Beck & Pollitzer důvěryhodným dodavatelem realizace technologických a strojírenských projektů. S více než 150 lety zkušeností naší zákazníci vědí, že máme znalosti a dovednosti pro úspěšnou realizaci i těch nejnáročnějších přeprav strojů bez ohledu na průmyslové odvětví. 

d79f1f1c1fb65e7b1d10251bc7c4c656.png

Poskytujeme služby především v těchto oblastech:

Do svých řad rádi přivítáme zkušené Elektrikáře a Montéry, kteří jsou rádi v pohybu a nevadí jim cestování a trávení profesního času v zajímavých destinacích - z Čech řídíme projekty po celé Evropě a občas se podíváme i za oceán. 

Nabízíme férový přístup, zajímavou fixní odměnu a možnost růstu v nejrůznějších oblastech, ať už na řídící pozice, tak možnost nejrůznějších profesních specializací.


Dejte nám o sobě vědět, výběrové řízení je rychlé a on-line a největší výhoda spolupráci s námi je ta, že můžete být opravdu odkudkoli!

Těšíme se na Vás!

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Novinky od Beck&Pollitzer Czech spol. s r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Cestuješ rád? 🌏 Staň se naším technickým projektovým inženýrem! Stěhování technologií a celých výrobních provozů, až 50.000 Kč měsíčně, bonusy, služební auto a bydliště kdekoli v ČR!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikář s cestami po celém světě - průměrná mzda až 55.000 Korun, HPP a bydliště úplně kdekoli v ČR!.