Beck & Pollitzer Slovakia s.r.o.

0 pozic Sledovat
Beck & Pollitzer Slovakia s.r.o. logo
Beck & Pollitzer Slovakia s.r.o.
Beck and Pollitzer je vedúcim svetovým poskytovateľom služieb v oblasti relokácií celých tovární, relokácií výrobných zariadení a služieb v oblasti presunov ťažkých výrobných technológií. Poskytujeme bezkonkurenčný rozsah podporných technických služieb v rámci výrobných a priemyselných podnikov a prevádzok. S viac ako 30 globálnymi pobočkami sme schopní doručiť naše služby ako na lokálnej tak aj globálnej úrovni.

Úspešne sme dokončili desiatky tisíc projektov sťahovania strojov a inštalácií zariadení, čo pre našich zákazníkov robí meno Beck & Pollitzer dôveryhodným dodávateľom realizácie technologických a strojárskych projektov. S viac ako 150 rokmi skúseností naši zákazníci vedia, že máme znalosti a zručnosti pre úspešnú realizáciu aj tých najnáročnejších prepráv strojov bez ohľadu na priemyselné odvetvie.Poskytujeme služby predovšetkým v týchto oblastiach:

  • Inžinierske služby
  • Sťahovanie strojov
  • Relokácia výrobného závodu
  • Riadenie špeciálnych projektov
  • Špeciálne služby

Do svojich radov radi privítame skúsených Elektrikárov a Montérov, ktorí sú radi v pohybe a nevadí im cestovanie a trávenie profesijného času v zaujímavých destináciách - z Čiech riadime projekty po celej Európe a občas sa pozrieme aj za oceán. Ponúkame férový prístup, zaujímavú fixnú odmenu a možnosť rastu v najrôznejších oblastiach, či už na riadiace pozície, tak možnosť najrôznejších profesných špecializácií.

Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Novinky od Beck & Pollitzer Slovakia s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Elektrikár s cestami po celom svete - priemerná mzda až 2.200 €, TPP a bydlisko úplne kdekoľvek v SR!.