BEL Sýry Česko a.s.

0 pozic Sledovat
BEL Sýry Česko a.s. logo
BEL Sýry Česko a.s.
BEL Sýry Česko a.s. je součástí Skupiny BEL – mezinárodního rodinného podniku řízeného již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel®, Boursin®, GoGo squeeZ® či Nurishh® – ve všech případech s vedoucím postavením na trhu a geografickým mixem obchodních aktivit.

Produktové portfolio Skupiny BEL je mnohem rozsáhlejší, sčítá mezinárodních i lokální značky, pod kterými se prodávají sýry a další mléčné, ovocné anebo rostlinné produkty. Sortiment je k dostání ve více jak 120 zemích světa, společnost vlastní 29 výrobních továren na 5 kontinentech a má komerčních zastoupení a dceřiných společností ve více jak 40 zemích světa. K realizaci růstové strategie skupiny přispívá svým úsilím téměř 12 510 zaměstnanců.

Na českém trhu firma BEL Sýry Česko a.s. působí od roku 1995 a v současné době zaměstnává přes 200 lidí. V České republice se výrobní závod nachází v Želetavěa komerční zastoupení společnosti sídlí v Praze.

Společnost Bel se řadí mezi pět největší producentů sýrů na českém trhu a je jedničkou na trhu tavených sýrů v České republice. Portfolio našich produktů je rozprostřeno napříč jednotlivými kategoriemi sýrařského trhu. Skupinu tvrdých sýrů zastupuje značka Mini Babybel®, čerstvé sýry reprezentuje značka Gervais®, mezi tavené sýry patří mezinárodně známé sýry Veselá Kráva® a Kiri®, a oblíbené lokální značky Smetanito® a Želetava®. Novinkou v našem portfolio je značka Nurishh® nabízející rostlinné alternativy sýrů.


Naší misí je přinášet zdravější a odpovědnější stravování pro všechny spotřebitele na celém světě, na více místech, při více příležitostech. Nabízíme škálu zdravých potravin, které každému umožní vychutnat si skvělé mléčné, ovocné a rostlinné výrobky.

Dopřát každému zdravou a udržitelnou stravu je prioritní výzvou pro celou společnost. Ve snaze nalézt dlouhodobá řešení průběžně vylepšujeme naše produkty. Jako rodinná firma si uvědomujeme, jak je důležité orientovat se v našich aktivitách na budoucí generace.

Obor firmy

Potravinářství

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria Dovolená navíc Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Odměny za odpracovaná léta Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Telefon Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od BEL Sýry Česko a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Údržbář elektro 🧑‍🔧⚡️.

Kde nás najdete

BEL Sýry Česko a.s.

Pražská 218/1, 675 26 Želetava, Česko
Thámova 32, 186 00 Praha 8-Karlín, Česko