bidli

0 pozic Sledovat
bidli logo
bidli
Poskytujeme KOMPLEXNÍ SLUŽBY SPOJENÉ S BYDLENÍM. Zajistíme vám nové bydlení od A do Z. Umíme pomoci s financováním nemovitosti a na klíč vám postavíme váš vysněný dům. A aby toho nebylo málo, jsme schopni vám pro něj dodat energie (případně zajistit vlastní fotovoltaiku), vybavit interiér vaší domácnosti a také ji (i vás) pojistit.


Holding Bidli vznikl pod původním názvem RSH Realitní společnost v roce 2010. Od zprostředkování úvěrů a realitního poradenství se RSH postupně rozšířila o vlastní development, stavebnictví, dodávky interiérů, instalace solárních elektráren a prodej energií.

V roce 2018 se vše propojilo do nové značky Bidli.

Bidli je dnes velkou realitní kanceláří, developerem, finančně poradenskou společností, která disponuje vlastními unikátními finanční produkty. Bidli klientům nabízí především kompletní servis, kdy klientům umí pomoci s vyřízením jejich nového bydlení se vším, co k tomu patří - , pomůže s financováním i pojištěním, navrhne design, vyrobí nábytek, připojí elektřinu a plyn, instaluje fotovoltaiku, tepelné čerpadlo a vše co k tomu patří, klient si zde může pořídit i elektroauto a mnoho dalšího.  Má kolem 40 poboček a pracuje pro něj přes 600 lidí.

Tady si můžete poslechnout podcast s naším ředitelem Jirkou Lejnarem:


O benefitech pro naše zaměstnance ti teď něco prozradí naše HR manažerka Marie Křížová.


Obor firmy

Bankovnictví a finanční služby, Design, Pojišťovnictví, Reality, Stavebnictví a reality, Technologie

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Služební auto Cyklisté vítáni Čas na inovace Finanční bonusy Firemní kantýna Firemní školka Firemní účetní Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Občerstvení na pracovišti Originální kanceláře Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Teambuilding Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od bidli

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Energetický specialista B2B.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista družstevního financování.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista Družstevního Financování.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí realitního týmu s fixem, nadstandardními provizemi, měsíčním bonusem a autem.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista Družstevního Financování.