Blanář nábytek

0 pozic Sledovat
Blanář nábytek logo
Blanář nábytek
Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. Brumovice na Moravě (okres Břeclav) vznikla v roce 1989. V současné době se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku ve střední Evropě. V České republice je lídrem na trhu a patří mezi 100 největších rodinných firem. Specializuje se na výrobu postelí všech typů, matrací, lamelových roštů, pohovek a dalších doplňků pro spaní. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí. V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, kteří jsou nedílnou součástí úspěchu firmy. Více informací o společnosti se můžete dozvědět na www.blanar.cz.


Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s., která vznikla v roce 1989, se specializuje na výrobu pohodlného čalouněného nábytku, jako jsou dvoulůžka, válendy všech typů, moderní postele boxspring, pohovky, sedačky, matrace a lamelové rošty. V České republice dnes zaujímá vedoucí postavení, neztrácí se však ani v Evropě, kde se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku. Více než polovinu své produkce exportuje do zahraničí, především do Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Rumunska a Chorvatska. V Česku a na Slovensku má pak více než 200 odběratelů.

V současnosti zaměstnává přes 500 zaměstnanců, což ji řadí k hlavním zaměstnavatelům regionu. Produkce okolo 200 tisíc postelí ročně z ní činí nejrychleji rostoucí společnost svého druhu v Evropě. Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. je členem Asociace českých nábytkářů a hrdě užívá značku Český výrobek.

Logo - Asociace českých nábytkářůLogo - Český výrobek

Logo - Česká kvalita - nábytekObor firmy

Řemeslné a manuální práce

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní školka Kariérní růst Občerstvení na pracovišti Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na dopravu Stabilní firma

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od Blanář nábytek

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník expedice pro úspěšného českého výrobce nábytku v Brumovicích - volné víkendy, skvělé benefity a možnost ovlivnit si výši mzdy!.