Bonita Group Service

0 pozic Sledovat
Bonita Group Service logo
Bonita Group Service
Tisíce dětských a workoutových hřišť od Islandu až po Singapur. A také více než 1 000 000 hodin poctivé a pečlivé práce. To vše potvrzuje kvalitu produktů i služeb, které získáte u nás v Bonitě. Jsme jednička mezi českými výrobci venkovních herních prvků na hřiště a naši zákazníci velmi dobře vědí, že se na nás můžou vždy 100% spolehnout.

Získejte i vy práci ve firmě, na kterou se můžete spolehnout a kde si nikdo na nic nehraje. Přesně taková je Bonita. U nás najdete moderní zázemí jedničky na českém trhu, smysluplnou práci, která vás nebude nudit, i férové šéfy a přátelské kolegy.

Samozřejmostí je:

  • odpovídající mzda, kterou pravidelně upravujeme podle vašich pracovních výsledků
  • stravenky a také dovolená navíc
  • firemní akce
  • pravidelná zpětná vazba a podpora od kolegů v týmu
  • pružná pracovní doba u kancelářských profesí
  • možnost profesně růst díky různým školením
  • a také příjemné prostředí v nové budově.

Naše historie se píše od roku 2007. Právě tehdy vznikla v Tišnově ryze česká společnost na výrobu herních prvků na dětská a workoutová hřiště, která se v roce 2017 přestěhovala do nově vybudovaného výrobního závodu v Drásově.

Od začátku přitom myslíme hlavně na bezpečnost. Zásadní je pro nás ale také kvalita a využitelnost našich produktů i to, aby co nejlépe rozvíjely pohybové schopnosti dětí i dospělých.

Jako výrobce se dokážeme postarat o vše – od návrhu, vývoje, testování jednotlivých prvků, přes jejich výrobu, dopravu, montáž až po pravidelný servis. Máme tím naprostou kontrolu nad výrobou i instalací. I díky tomu nám již projevilo důvěru více než 10 000 spokojených zákazníků.

Naši obchodní zástupci jsou ve všech českých a moravských krajích a setkáte se s nimi také téměř po celém světě. Pro Českou republiku máme k dispozici až 15 montážních skupin, které se starají o montáž, servis i případnou reklamaci.





















Přidejte se proto k našemu sehranému týmu, kde každý ví, co má dělat. A když se někomu zrovna nedaří, ostatní mu rádi pomůžou. Ať už hledáte místo ve výrobě nebo v kanceláři, u nás jste na správné adrese!

Jak to u nás vypadá

Novinky od Bonita Group Service

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme KONSTRUKTÉRA ⚙️ do Drásova u Brna - Pojďte s námi stavět hřiště a šířit radost z pohybu! 🎠 Nástupní bonus 50.000 Kč a další skvělé benefity.