Brembo

0 pozic Sledovat
Brembo logo
Brembo
Brembo je světovým lídrem v navrhování, vývoji a výrobě brzdových systémů a komponent pro automobily, motocykly a užitková vozidla pro trh s prvovýrobou, náhradními díly a pro motoristický sport.

a02557bada306ab3daf4561037673652.png


Činnosti skupiny Brembo

Společnost Brembo je světovým lídrem a uznávaným inovátorem technologie kotoučových brzdových systémů pro vozidla. Aktuálně působí v patnácti zemích na třech kontinentech s vlastními průmyslovými a obchodními provozovnami a s více než 12 000 zaměstnanci po celém světě.

569c2155cda43e0bcb5cbc79d1ae674f.png


Hodnoty Brembo

Etika, kvalita, zhodnocení, proaktivita a sounáležitost je 5 hlavních principů, které tvoří hodnotový žebříček Brembo. Ten je nástrojem, který definuje postupy a chování v jednotlivých oblastech firemního dědictví hodnot.


Osobní a užitková vozidla

Brembo je absolutní lídr na světovém trhu s brzdovými kotouči, třmeny a kompletními brzdovými systémy v prvovýrobě jak pro nejrozšířenější vozy na evropském, americkém a japonském trhu, tak i pro ty exkluzivní a prestižní automobilové modely.


Motocykly

Brembo zastává vedoucí postavení v prvovýrobě brzdových kotoučů, třmenů a pump určených pro modely prestižních světových výrobců, mezi které patří Harley Davidson, Ducati, BMW a KTM.


Náhradní díl

Pokročilá technologie a dlouholetá zkušenost výrobce systémů pro velké automobilky společně s přísnou kontrolou výrobního procesu umožňují Brembo nabídnout profesionálům v oblasti Aftermarketu širokou a spolehlivou řadu náhradních dílů pokrývající více než 96% aktuálně provozovaného vozového parku.


Novinky od Brembo

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Rozšiřujeme naše týmy! Hledáme operátory montáže, obrobny, slévárny i skladu! Nástup možný ihned na HPP.