British American Tobacco

0 pozic Sledovat
British American Tobacco logo
British American Tobacco
Skupina BAT je přední světovou společností, která byla založena již v roce 1902. V současnosti zaměstnává více než 53 000 lidí na celém světě, působí na 180 trzích a má výrobní závody ve více než 40 zemích. BAT už není jen tabáková společnost. Pomocí digitální transformace, technologií a inovací radikálně mění celou organizaci. Růstem podnikání roste i vliv a odpovědnost, která s tím souvisí. Mise BAT je vybudovat A Better Tomorrow. Jak? Nabízí spotřebitelům širší produktové portfolio s potenciálně menším rizikem dopadu na jejich zdraví.

Inovace

Stejně jako naše odvětví i my procházíme transformací a pomocí inovací udržujeme portfolio produktů na velmi vysoké úrovni. Kombinujeme to nejlepší z vědy, technologií a stávajících i nových dovedností. Naše podnikání závisí na měnících se potřebách spotřebitelů. To pro nás znamená pochopit, kdo jsou, flexibilně reagovat a poskytovat možnost volby. Proto mají v našem portfoliu místo tzv. produkty nové generace – zahřívaný tabák a nikotinové sáčky.

Udržitelnost

Udržitelnost je pro nás klíčová. Je základem transformace celého průmyslu, zásadní pro realizaci naší strategie a integrovaná ve všech oblastech podnikání.

A BETTER TOMORROW

Už nejsme jen tabáková společnost. Pomocí digitální transformace, technologií a inovací radikálně měníme naši organizaci. Růstem našeho podnikaní roste i vliv a odpovědnost, která s tím souvisí. Naše MISE je vybudovat A Better Tomorrow. 

Začni hned po škole!

Díky programu Global Graduate Programme u nás můžeš začít i jako čerstvý absolvent. Stačí se přihlásit a projít výběrkem. Pak už je jen na tobě, jak daleko se chceš dostat.  Přečti si více o našich programech a nech se inspirovat pro svou budoucí kariéru.

Přihlaš se do našeho programu.


Global Graduate Programme Marketing / Trade

Marketingový a obchodní tým vytváří komplexní řešení, která nás drží mezi světovou špičkou. Díky rotacím mezi jednotlivými odděleními si vyzkoušíš brand marketing, obchodní marketing, distribuci, strategické plánování a dozvíš se vše o produktech nové generace. Naučíš se základy marketingu a seznámíš se s principy jako „dialog to consumer“ nebo autorství značky. 


Obor firmy

Marketing, Ostatní, Prodej a obchod, Zákaznický servis

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cafeteria Čas na inovace Čas na vlastní projekt Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Sick days Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od British American Tobacco

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Marketingový specialista - maloobchodní kampaně s obrovským dosahem!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Legal Counsel CZ.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku E-commerce specialista aka BAT(wo)man.