Bühler Praha s.r.o.

0 pozic Sledovat
Bühler Praha s.r.o. logo
Bühler Praha s.r.o.
Inovace a udržitelnost pro budoucnost. Každý den miliardy lidí po celém světě konzumují a používají produkty, které vyrobily stroje společnosti Bühler. Měňte budoucnost s námi.

Poznejte společnost Bühler Praha!

Ačkoliv je Bühler švýcarskou rodinnou firmou se 160 letou tradicí, naše pražská pobočka je poměrně mladá. Byla založena roku 2013, aby shromáždila talentované profesionály, kteří se dnes podílejí na mnoha zajímavých projektech po celém světě. 

Vedle tradičních inženýrských a automatizačních rolí poskytujeme také strategické služby jako je komplexní účetnictví, správu cenových nabídek a management databáze součástek.

Obor firmy

Strojírenství, Technologie

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Cafeteria Cyklisté vítáni Dovolená navíc Fitness v kanceláři Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
němčina Komunikativní
čeština Rodilý mluvčí

Jak to u nás vypadá

Novinky od Bühler Praha s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Máte zkušenosti s průmyslovou automatizací a sedla by vám zákaznická podpora? Flexibilní doba, home office, roční bonus a mnoho dalších benefitů!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Je elektrotechnika váš šálek čaje a hledáte práci v pohodovém týmu? Elektro projektant pro švýcarskou společnost - flexibilní doba, home office, roční bonus a další benefity!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Domluvíte se německy a hledáte přátelský kolektiv, do kterého zapatnete? AP accountant s němčinou - flexibilní pracovní doba, možnost HO, roční bonus, multisport karta, Cafeterie a mnoho dalších benefitů !.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Baví Vás průmyslová automatizace a rádi jednáte s lidmi? Specialista nabídek s angličtinou - unikátní celosvětové projekty, švýcarská kvalita, flexibilní pracovní doba, možnost HO, roční bonus a mnoho dalších benefitů!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vyznáte se v účetnictví a hledáte přátelský kolektiv, do kterého zapadnete? Specialista/ka bankovnictví a plateb v SAP - flexibilní pracovní doba, možnost HO, roční bonus, multisport karta, Cafeterie a mnoho dalších benefitů !.