C.S.CARGO

20 pozic Sledovat
C.S.CARGO logo
C.S.CARGO
C.S.CARGO nabízí svým zákazníkům komplexní logistická řešení opřená o vlastní IT technologie. Dlouhodobou strategií společnosti je zaměření na oblasti, ve kterých nás zákazníci vnímají jako významného strategického partnera. Kromě uceleného dopravního portfolia nabízíme komplexní logistické služby – skladování, cross-dockové služby, milk-run řešení a další optimalizační procesy. C.S.CARGO není pouze dopravcem, který vozí zboží z bodu A do B, ale firmou, která svému zákazníkovi nabízí plný servis logistických služeb a přináší mu optimální řešení na míru. Zákaznické portfolio skupiny tvoří přední společnosti řady průmyslových odvětví (automobilový průmysl, potravinářství a nápojářství, stavební průmysl, elektronika a maloobchod).

Historie skupiny C.S.CARGO se datuje do roku 1995, kdy byla v Jičíně založena lokální dopravní společnost.

  • V počátcích své činnosti se firma soustředila zejména na poskytování dopravních a logistických služeb pro automobilový průmysl. Od svého založení společnost kontinuálně navyšovala svůj obrat, počet zaměstnanců i kapacitu vozového parku.
  • Organický i akviziční růst umožnil C.S.CARGO expandovat do dalších evropských zemí, s čímž souvisela reorganizace na mezinárodní holding, který postupně do své struktury akvizoval další významné společnosti z regionu střední a východní Evropy (např. Šmidberský Transport, TSL Unitrans, Air-Sea nebo JTC Transcentrum).
Staňte se řidičkou v týmu C.S.CARGO


Skupina C.S.CARGO staví svůj úspěch především na týmu kvalitních a profesionálních pracovníků. 


  • Společnost patří mezi největší zaměstnavatele v oblasti dopravy a logistiky v České republice. Výběru a začlenění zaměstnanců je proto věnován velký důraz.
  • C.S.CARGO je dynamickou společností, která inovuje své služby a hledá nové příležitosti na trhu a v tomto ohledu nabízí příležitosti k osobnímu rozvoji a kariérnímu růstu.

NAŠE MISE

  •  Jsme pro našeho zákazníka partnerem.
  •  Spolupráce a partnerství nám umožňují vznik unikátních řešení, posouvají hranice vzájemného vnímání a spojují nás.

NAŠE VIZE

  • Být leaderem na středoevropském trhu dopravy a logistiky poskytujícím služby zákazníkům na principu vysoké kvality, profesionality a řešení na míru.
  • Být přirozenou volbou klienta hledajícího konkurenční výhodu prostřednictvím využití moderních technologií, zkušeností odborníků a orientace na zákazníka.
  •  Být společností, ve které pracují spokojení a motivovaní zaměstnanci.
Své zaměstnance aktivně vzděláváme

Vytváříme takové vnitrofiremní prostředí, které umožňuje každému individuální profesní rozvoj. Motivační programy a systém benefitů společnosti C.S.CARGO se opírají o pracovní výsledky a plnění cílů konkrétními jednotlivci.

73c9fb48682a091bf20917a2c20a05e1.jpg


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

CSR - společensky odpovědná firma Dovolená navíc Finanční bonusy Kariérní růst Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Náš tým

Naše pracovní příležitosti

Jak to u nás vypadá

Novinky od C.S.CARGO

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stabilní práce pro řidiče, co rádi jezdí v noci! 🚛Řidič sk. C+E🚛 převozy v kole, denně doma - od 44 000 Kč čistého.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Skladník - řidič VZV (retrak) v Týništi nad Orlicí.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí skladu Klášterec nad Ohří.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič MKD sk. C+E - z Jičína / Pamlona (ES) , pá–st.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vedoucí směny ve skladu v Klášterci nad Ohří.