CADservis, s.r.o.

0 pozic Sledovat
CADservis, s.r.o. logo
CADservis, s.r.o.
Pojď pracovat pro menší rodinnou firmu s 15 letou tradicí, která sídlí v Ostravě. Pomocí našeho software můžeš ve firmách výrazně zlepšit a zefektivnit jejich práci. Naším finálním produktem jsou kompletně fungující technologie pro počítačem podporované navrhování a výrobu, tedy nejen CAD software, ale také počítače, periferie, zaškolení uživatelů, vývoj speciálních aplikací a pomoc při zavádění a provozu těchto řešení! Rádi tě uvítáme do našeho poměrně mladého kolektivu, skvělé party a individuálního přístupu. Věř, že se tady nudit nebudeš. :-)

Naše kanceláře se nacházejí v Moravskoslezském inovačním centru hned z kraje Poruby. Samozřejmě máme i my nějaká svá interní pravidla, ale budeme rádi, když i ty přijdeš s dobrým nápadem a naučíš nás něco nového. Nedržíme tady nějakou striktní etiketu, takže mezi nás přijď klidně v barevných ponožkách, ale zároveň oblečen důstojně, tak jako se vídáme s našimi zákazníky. Tvojí nejdůležitější zbraní bude komunikace a férový přístup, na tom vlastně celá firma stojí. Rádi se i my přiučíme něčemu novému, takže se neboj otevřeného jednání a klidně se připoj. Občas tady, i mimo MSIC, trávíme čas společně i po pracovní době v podobě různých akcí, slavíme své životní milníky, nebo si chceme jen orazit. Jsi komunikativní, společenský a chceš být součástí mladého týmu? Tak nasaď úsměv a přijď mezi nás! :-) 

Obor firmy

Prodej a obchod

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

Služební auto Finanční bonusy Kariérní růst Notebook Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

čeština Rodilý mluvčí

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od CADservis, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialist(k)a pro komunikaci / obchodní asistent(ka).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Obchodní zástupce pro CAD a BIM software.