Calzedonia Group

0 pozic Sledovat
Calzedonia Group logo
Calzedonia Group
Za názvem Calzedonia Group se skrývají hned tři módní italské značky - Calzedonia, Intimissimi a Tezenis. Ať už toužíte po kvalitních plavkách, hravých punčoškách, mladistvé módě podle posledních trendů či luxusním krajkovém spodním prádle, které zaručuje pohodlí, u nás si určitě vyberete. Naše značky si zamilovaly miliony zákazníků po celém světě, a tak není divu, že neustále rosteme. Calzedonia Group už má více jak 4.800 obchodů po celém světě.


Calzedonia byla založena v italské Veroně v roce 1986 s úmyslem podnikat v oblasti prodeje ponožek, plavek a plážového oblečení pro ženy, muže a děti.

Po více než dvaceti letech se síť Calzedonia může pochlubit více než 1400 obchody po celém světě v zemích jako Itálie, Rakousko, Chorvatsko, Kypr, Řecko, Maďarsko, Španělsko, Libanon, Mexiko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Ruská federace, Srbsko, Slovinsko, Turecko, Francie, Makedonie, Černá Hora, UK, Česká republika a Slovenská republika.

Úspěch Calzedonia lze přičíst několika faktorům: široké nabídce produktů s důrazem na módní trendy a bezkonkurenčnímu poměru kvality a ceny. Toto jsou faktory nám umožňují uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Značka Intimissimi má za sebou významnou historii. Na základě ohromného úspěchu prodejen Calzedonia v Itálii a dalších zemích byla v roce 1996 vytvořena značka Intimissimi. S jakým cílem? Jednoduše nabídnout vysoce kvalitní produkty za velmi atraktivní ceny. Intimissimi vyrábí přímo pod vlastní značkou spodní prádlo s kompletní nabídkou spodního prádla, hedvábných košilek, topů, pyžam a domácího oblečení pro ženy a muže od 15 do 50 let.

Výsledky mluví samy za sebe. Na počátku roku 1998 jsme měli maloobchodní síť 80 obchodů a ke konci roku 2011 jsme měli již více než 1000 prodejen po celém světě: Rakousko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Řecko, Maďarsko, Itálie, Makedonie, Mexiko, Černá Hora, Polsko, Portugalsko, Rusko, Srbsko, Slovinsko, Slovensko, Turecko a UK.

Síť prodejen specializovaná na spodního prádlo, oblečení pro volný čas a pyžama pro ženy, muže a děti. Živá hudba v pozadí, velká prodejní plocha má připomínat tzv. „Americký loft“, tmavý interiér v urbanistickém a moderním stylu, minimalistické vybavení. Takový je současný vzhled těchto prodejen. Tezenis je kosmopolitní značka. Kolekce jsou jednoduché a mladistvé, produkt se neustále vyvíjí. Každý týden se sortiment rozšiřuje o nové artikly určené nejen pro ženy a muže ale také pro děti. Prodejní koncept je rovněž rozdílný. Všechny artikly jsou vystavené s možností širokého výběru. Cenová politika je jednoznačně bezkonkurenční a přizpůsobená mladé klientele, která hledá kvalitu za výhodnou cenu. V současnosti máme více než 350 obchodů v Itálii a v dalších zemích.
Obor firmy

E-commerce, E-shop, Móda, Prodej a obchod, Textilní průmysl, Zákaznický servis

Velikost firmy

301 - 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

Služební auto Cafeteria Dovolená navíc Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Podporujeme diverzitu Přátelské prostředí Příspěvky na kulturu Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Tablet Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
Italština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Calzedonia Group

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Ecommerce Manager.