CCA Group a.s.

0 pozic Sledovat
CCA Group a.s. logo
CCA Group a.s.
Jsme předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na vývoj aplikací na míru, systémovou integraci, IoT, správu dokumentů a business intelligence.

Na trhu IT služeb působíme od roku 1991 a jsme zavedenou firmou s více než 80 zaměstnanci v Plzni, ale i Praze a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, která do současnosti popisují hlavní pilíře poskytovaných služeb. Za 30 let našeho fungování jsme vyvinuli 63 různých informačních systémů pro více než tři sta klientů z oblasti státní správy i komerčního sektoru.

V CCA Group a.s. trvale sledujeme a zkoumáme poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracujeme s nejmodernější technikou na trhu. Díky tomu jsme schopni plnit požadavky našich zákazníků a nabízet moderní řešení, která našim zákazníkům zpřehlední a usnadní práci.

Můžeme se pochlubit velkou spoustou úspěšných projektů rozsáhlého vývoje na zakázku z různých oblastí, ať už se jedná o státní správu, zdravotnictví, školství, zemědělství apod. 

Typické pro CCA Group jsou:

  • Respekt sami k sobě i k druhým
  • Empatie k potřebám klientů, partnerů i spolupracovníků
  • Otevřenost při hledání řešení i ve vzájemné komunikaci
  • Odpovědnost individuální, týmová i celofiremní
  • Vášeň pro další růst. Hledíme dopředu. Vnímáme možnosti. Hledáme řešení

8d40e4a1a31d7d1648044933dbd80a85.png


Kariéra v CCA Group 

Položíte si někdy otázku, jaké by to bylo chodit do stejné práce i po letech s radostí? Jaké by bylo nezastavit svůj rozvoj? Jaké by bylo mít zaměstnavatele, který se upřímně zajímá a podporuje i život mimo práci? Pak by Vás mělo zajímat jaké je to pracovat v CCA Group. 

Jsme dynamická a živá společnost. Poslední období máme spojené s rozvojem nabízených služeb, získáváním nových zakázek a expanzí na nové trhy. To dává spoustu prostoru pro mnoho nových talentů na různých pozicích s různou měrou seniority.

Našim lidem nabízíme příjemný kolektiv, rozsáhlé možnosti růstu, vyváženou sadu benefitů, nadstandardně vybavené kanceláře s dobrou dostupností, možnost částečného homeworkingu a hlavně přátelský tým i zajímavé projekty. 

  • Dlouhodobě férový zaměstnavatel, zajímající se o potřeby svých lidíNadstandardní prostor pro vzdělávání, rozvoj a systematický růst.
  • Možnost širokého výběru technologií, projektů, způsobu uplatnění.
  • Akce mimo práci pro zaměstnance i jejich rodiny.
  • Dobré vztahy mezi ostřílenými matadory a talentovanými nadšenými juniory.

Práce v IT je nikdy nekončící rozvoj

Jestli v nějakém oboru platí, že kdo se nevzdělává, nejen stagnuje, ale rychle ztrácí kontakt s realitou, je to právě IT. Jsme si toho plně vědomi. 

Nové informace a vzdělání u nás nebudete získávat jen od zkušenějších kolegů. Máme rozsáhlý systém vzdělávání zahrnující školení, odborné certifikace, účast na zajímavých odborných konferencích, odborné tematicky zaměřené koutky a také podnikové vzdělávání v rámci ESF projektů. Ty jsou pak často zaměřeny na měkké nebo manažerské dovednosti, které u nás často ocení třeba i programátoři a analytici.

Samozřejmostí je pak i rozvoj jazykových dovedností našeho týmu. 

Možnosti pro studenty

Spousta z nás začala pracovat v CCA Group již v průběhu studia nebo těsně po něm. Programy pro studenty jsou, stejně jako dlouhodobá spolupráce s Fakultou aplikovaných vět Západočeské univerzity v Plzni, dlouhodobě součástí DNA CCA Group.

Rádi pečujeme o mladé talenty, kterým umožňujeme setkat se s reálnými projekty, s vedením zkušených seniorů i rozvoj v rámci výzkumných a inovačních úkolů. 

Nabízíme široké možnosti praxí, vlastní propracovaný trainee program i spolupráci a ocenění kvalitních diplomových a bakalářských prací.

Zaujalo Vás to? Zjistěte víc na naší stránce Zažehni svou budoucnost dostupné proklikem z banneru níže. 


Obor firmy

IT Bezpečnost, Technologie, Vývoj vlastních produktů, Zakázkový vývoj, Zákaznický servis

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

Cyklisté vítáni Dovolená navíc Finanční bonusy Firemní sportovní tým Firemní účetní Herní zóna Homeoffice Kariérní růst Multisport karta Notebook Občerstvení na pracovišti Odměny za odpracovaná léta Originální kanceláře Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní spoření Relaxační zóna Sick days Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance

U nás se domluvíte jazyky

čeština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od CCA Group a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Solution Architekt.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku .NET VÝVOJÁŘ – dle tvých časových možností.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista kybernetické bezpečnosti – Plzeň (partial remote).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Administrátor(ka) aplikací.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Softwarový analytik.