Centrum domácí péče

0 pozic Sledovat
Centrum domácí péče logo
Centrum domácí péče
Centrum domácí péče poskytuje ošetřovatelskou domácí zdravotní péči a mobilní hospicovou péči ve vlastním sociálním prostředí klientů. Působíme v okresech Beroun, Kladno, Praha - západ, Rakovník a Příbram. Zaměstnáváme zdravotní sestry a lékaře s mnohaletou praxí v různých oborech.

Centrum domácí péče je agentura domácí zdravotní péče, která působí na trhu již od roku 2015. 

Poskytuje ošetřovatelskou domácí zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí klientů. Působíme v okresech Beroun, Kladno, Praha - západ, Rakovník a Příbram.  Pozitivem námi poskytované domácí péče je zajištění spojení klienta s jeho vlastním sociálním prostředím. Zajišťujeme péči všech pacientů vhodných pro domácí péči, kteří se na nás obrátí. Ošetřujeme pacienty po operačním zákroku v případech, kdy už není hospitalizace nezbytně nutná, dětské pacienty, u nichž vede domácí prostředí ke zjevně rychlejšímu zotavování, a také se orientujeme na chronicky nemocné geriatrické pacienty i nevyléčitelně nemocné, jejichž zdravotní a duševní stav potřebuje dlouhodobou pravidelnou domácí péči.

 Zaměstnáváme zdravotní sestry s mnohaletou praxí v různých oborech, jsou  držitelkami certifikátů pro výkon vysoce specializovaných zdravotních výkonů, např. aplikaci peritoneální dialýzy v domácím prostředí. Kontinuální postgraduální vzdělávání našich zaměstnanců je jednou z našich hlavních priorit. Veškeré zdravotní služby jsou plně hrazené pojišťovnou a jejich potřebu určuje praktický (obvodní) lékař.

Obor firmy

Zdravotnictví a sociální péče

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců