Česká spořitelna, a.s.

0 pozic Sledovat
Česká spořitelna, a.s. logo
Česká spořitelna, a.s.
Už téměř dvě stě let se Česká spořitelna snaží naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Chce být společností, která pomáhá svým klientům starat se o jejich finanční zdraví. Aby toho dosáhla, postupně se mění. Věří, že vytvořením týmů složených z kolegů z businessu a IT zajistí rychlejší reakce na potřeby klientů. Česká spořitelna myslí na své klienty, ale také se snaží napomáhat k rozvoji měst a sousedských komunit. Mění učení v zábavu, na kterou se děti těší, podporuje vášeň k pohybu a přináší jedinečné kulturní zážitky.

Jeden z největších zaměstnavatelů v této zemi se snaží o to, aby se u něj dobře pracovalo, zaměstnanci byli spokojení a práce jim dávala smysl.

Je to velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A to vše ve stabilním a zdravém prostředí, které podporuje jejich talent a dává možnost rozvíjet jejich profesní schopnosti.

Jste silnější, než si myslíte

Dlouhodobě Spořka usiluje o to, aby se lidem lépe dařilo a aby byli #silnější. A to nejen jejím zaměstnancům. Snaží se podporovat i růst a prosperitu celé naší země.

Je toho hodně, za čím Česká spořitelna stojí. Společně s AirBank např. spustila jako první služby vzdálené identifikace uživatele prostřednictvím API českých bank. Následně ukázala celému českému bankovnímu trhu potenciál bankovní identity a zároveň se stala lídrem v prosazování BankID na českém trhu. Jako první z velkých bank také Spořka spustila API portál. Tam si její klienti mohou napojit svoji aplikaci přímo na banku prostřednictvím API.

Novinky od Česká spořitelna, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Osobní bankéř/ka - Luhačovice.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankéř/ka klientské péče - Rožnov pod Radhoštěm.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankéř/ka klientské péče - Florenc.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Bankéř/ka klientské péče – Velké Meziříčí.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Osobní bankéř/ka - Jihlava, Křížová.