Českomoravský beton, a.s.

0 pozic Sledovat
Českomoravský beton, a.s. logo
Českomoravský beton, a.s.
Společnost Českomoravský beton, a. s. je holdingovou společností, která prostřednictvím vlastních betonáren a dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů na území České a Slovenské republiky.

Po dynamickém rozvoji dnes skupina Českomoravský beton provozuje přes 70 nově postavených nebo zrekonstruovaných betonáren, které mají zavedený systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001 a splňují nejpřísnější ekologická kritéria. Od roku 2006 provozuje také betonárny na Slovensku. Skupina patří k největším výrobcům transportbetonu na českém trhu. Svými dodávkami se podílela na velkých stavbách dopravní infrastruktury, průmyslových, komerčních a bytových komplexů, ale i na stavbách rodinných domů a drobných rekonstrukcích.

Hlavní činnost – výrobu transportbetonu – doplňuje o výrobu litých podlahových směsí a zdicích malt, dále poskytuje služby zahrnující dopravu a čerpání betonových směsí a zkušebnictví a poradenství v oblasti technologie betonu.

Firemní benefity

Dovolená navíc Finanční bonusy Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Telefon

Jak to u nás vypadá

Novinky od Českomoravský beton, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič autodomíchávače 🚛 (m/ž) do Mostu - pracuj pro Českomoravský beton - mzda od 40.000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stabilní zaměstnání a jistota mzdy na účtě? Ano, máme. 📢📢Pro provozovnu v Bruntálu hledáme Míchače - disponenta betonu.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zajímají Tě nové technologie a trendy ve stavebních materiálech? Junior inženýr/ka pro optimalizaci výroby betonu je to pravé pro Tebe! 👍 - 5 týdnů dovolené, zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně a mnoho dalších benefitů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič autodomíchávače 🚛 (m/ž)- pracuj pro Českomoravský beton, středisko dopravy, Most - mzda od 40.000 Kč + prémie, stabilita a další benefity.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Zajímá Vás výroba betonu? 📢📢Do Grygova hledáme Míchače - disponenta 👨‍🚒.