Českomoravský cement, a.s.

2 pozice Sledovat
Českomoravský cement, a.s. logo
Českomoravský cement, a.s.
Skupina HeidelbergCement v České republice tvořená společnostmi Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., je s více než 1 300 zaměstnanci a 100 provozovnami jedním z největších výrobců a dodavatelů stavebních materiálů v ČR.

Díky naší dlouholeté tradici a znalosti českého prostředí spolu s technologickým a ekonomickým zázemím naší mateřské společnosti HeidelbergCement jsme již desítky let nedílnou součástí českého stavebního trhu.


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Chemický průmysl, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Dovolená navíc Firemní kantýna Kariérní růst Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá

Novinky od Českomoravský cement, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku IT Specialist ⚙️ dohled a lokální podpora uživatelů, vzdálený troubleshooting, instalace zařízení 💻 Pružná pracovní doba 37,5h / týden, až 55 000 Kč + 13.mzda a prémie, malý a přátelský tým 🤝.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme elektro experta a vedoucího týmu elektroúdržby ⚡ v cementárně Praha - Radotín, bezpečné a zdravé pracovní prostředí, stabilita, mzda od 55.000 Kč, 5 týdnů dovolené, zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně a mnoho dalších benefitů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Spolehlivý a šikovný strojník 🔩 do sehraného týmu v cementárně Mokrá 💦 (Brno-venkov).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vezmete si do parády naše mzdy? 💰 Hledáme mzdovou/ého účetní/ho se zkušenostmi. Těší se na Vás sehraný tým v cementárně Mokrá 💦 (Brno-venkov) - stabilita, příjemné prostředí, 13. plat, mzda až 50 000 Kč a mnoho dalších benefitů.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Baví Vás účetnictví a máte zkušenosti s jeho vedením? 💰 Hledáme mzdovou/ého účetní/ho se zkušenostmi. Těší se na Vás sehraný tým v cementárně Králův Dvůr - stabilita, příjemné prostředí, mzda až 45 000 Kč, 13. plat, odborné kurzy a mnoho dalších benefitů.