Českomoravský cement, a.s.

5 pozic Sledovat
Českomoravský cement, a.s. logo
Českomoravský cement, a.s.
Skupina HeidelbergCement v České republice tvořená společnostmi Českomoravský cement, a.s., Českomoravský štěrk, a.s., a Českomoravský beton, a.s., je s více než 1 300 zaměstnanci a 100 provozovnami jedním z největších výrobců a dodavatelů stavebních materiálů v ČR.

Díky naší dlouholeté tradici a znalosti českého prostředí spolu s technologickým a ekonomickým zázemím naší mateřské společnosti HeidelbergCement jsme již desítky let nedílnou součástí českého stavebního trhu.


Obor firmy

Doprava, logistika a zásobování, Chemický průmysl, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl

Velikost firmy

více než 1000 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Dovolená navíc Firemní kantýna Kariérní růst Odměny za odpracovaná léta Parkoviště Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy

Jak to u nás vypadá

Novinky od Českomoravský cement, a.s.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku "Cifršpión" 📈 pro investiční projekt 👉 "Wanted" 👈 Staň se členem týmu a pečlivě dohlédni na finance 💰.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Energie⚡, alternativní paliva🔥, nové technologie FTV 🌞 a další výzvy? Odstartuj svoji kariéru 🚀 jako pravá ruka technického ředitele👍.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Spolehlivý a šikovný pracant (m/ž) do týmu železniční dopravy 🚂 v cementárně Mokrá 💦 (Brno-venkov).

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Dohlédněte na výrobu cementu v našem závodě v Mokré ⚙️ Pracovník řízení centrálního velínu - stačí Vám technické vzdělání a ochota učit se! Mzda od 45 000 Kč ✅.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Vládnete elektrickým obvodům? ⚡ Hledáme elektrikáře do naší skvělé party v Radotíně - bezpečné a zdravé pracovní prostředí, stabilita a mnoho dalších benefitů!.