CHEMCOMEX a.s.

0 pozic Sledovat
CHEMCOMEX a.s. logo
CHEMCOMEX a.s.
Jsme CHEMCOMEX, a. s. česká a slovenská dodavatelsko - inženýrská společnost. Zabýváme se projekty z oblasti energetiky a stavebnictví s důrazem na komplexní dodávky zahrnující strojní zařízení, ocelové konstrukce, potrubí, nádrže, armatury, čerpadla, systémy měření regulace a elektronapájení. Naše produktová nabídka pokrývá celý životní cyklus. Od přípravy, projekčních a inženýrských služeb, kusových dodávek, realizačních prací, uvádění do provozu, servisních a údržbových prací až po vyřazování starých technologií z provozu, demontáže, dekontaminace a likvidace technologie.

O nás

CHEMCOMEX je česká dodavatelsko-inženýrská společnost zaměřená na projekty z oblasti jaderné energetiky, zpracování kapalných radioaktivních odpadů, energetiky a stavebnictví s důrazem na strojní zařízení, ocelové konstrukce, potrubí, aparáty, systémy měření, regulace a elektronapájení.

15a22c0a7ab11cfabc44386e088d3e97.jpg


Realizuje také projekty v chemickém a papírenském průmyslu, geologii a hydrogeologii.Produktová nabídka pokrývá celý životní cyklus. Od přípravy, projekčních a inženýrských služeb, kusových dodávek, realizačních prací, uvádění do provozu, servisních a údržbových prací až po vyřazování z provozu, demontáže, dekontaminace a likvidaci technologie.


6aa13057429ea416e73a73d517b60dbb.jpg


Našim zaměstnancům nabízíme:

  • Možnost seberealizace a zodpovědná role v mimořádně zajímavém prostředí jaderné energetiky a stavebnictví
  • Příjemné prostředí se skvělým týmem pozitivně smýšlejících lidí, kde člověk není jen číslo v systému, ale má skutečnou hodnotu
  • Práci ve stabilní a dynamické společnosti a možnost podílet se na jejím dalším růstu
  • Výkonnostní odměny a bonusy
  • Systém firemních benefitů: nárok na 25 dní dovolené, mobilní telefon (příspěvek zaměstnavatele na stravování formou paušálu ve mzdě, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, zvýhodněné sazby za mobilní volání u našeho operátora a pro rodinné příslušníky , aktivní podpora dalšího vzdělávání, home office)