Cieslar s.r.o.

0 pozic Sledovat
Cieslar s.r.o. logo
Cieslar s.r.o.
Jsme rodinná stavební společnost, která vám ráda zrealizuje vaši stavbu. Realizujeme bytové stavby, občanské stavby i průmyslové stavby. Ať už potřebujete postavit novostavbu, zrekonstruovat dům či byt, nebo jen jejich vnitřní či vnější části, opravit střechu nebo fasádu, garantujeme vám, že vám váš sen splníme. Stavíme i dřevěné domy nejvyšší kvality a to od luxusních domů až po víkendové chaty. Postavíme jakoukoliv stavbu na klíč, dle vašeho přání, ale stejně tak vám rádi poradíme i tam, kde si nejste jistí výběrem a nebo pro vás navrhneme lepší či levnější řešení. Staneme se vašim parťákem, který vás nenechá ve štychu, dodrží termíny a bude s vámi průběh stavby konzultovat. 24 let zkušeností a stovky spokojených klientů zaručuje, že právě naše stavební společnost je správná volba.

Novinky od Cieslar s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme posilu pro tesařské práce / sádrokarton 👷 malířskou praxi uvítáme! ✅ 1 směna, práce na HPP a mzda až 37 000 Kč.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Nepostradatelný a multifunkční člen stavební party👷 Údržba / obsluha stavebních strojů / stavební práce / sklad 🔧 Rodinný tým a fajn šéf.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Stavební mistr 👷 Třinec, Jablunkov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Karviná 🎓.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Instalatér 🔧.