CIVOP s.r.o.

0 pozic Sledovat
CIVOP s.r.o. logo
CIVOP s.r.o.
Jsme jedna z největších, dynamicky se rozvíjejících společností v oblasti outsourcingu BOZP, PO, ŽP a revizí zařízení v České republice.

Práce u společnosti CIVOP

  • U nás se za rok naučíte více než u většiny jiných zaměstnavatelů - obsluhujeme více než 15.000 pracovišť po celé ČR pro 2.200 klientů v rámci většiny sektorů.
  • Rychlý karierní růst - vyberte si, zda odborně nebo manažersky – každý rok prohlubujeme odbornost a rozsah našich služeb a získáváme stále náročnější klienty; vytváříme další expertní a odborně manažerské pozice.
  • Flexibilní pracovní doba – rozvržení pracovního času je každý měsíc skutečně na Vás – důležité jsou výsledky, ne „píchačky“
  • Skutečný home office - neztrácíte čas dojížděním do kanceláře – jste doma nebo u klientů – plně vybavený home office
  • Největší odborný tým BOZP v ČR - výrazná možnost odborného růstu – všechno know how sdílíme – všichni se odborně podporují
  • Jistota a stabilita práce – náš tým neustále roste – pracovitých kolegů si vážíme
  • Rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) – můžete si vybrat kurz

Pracujte s námi. Vyrůstejte s námi. Úspěch naší společnosti začíná u Vás.

Obor firmy

Služby

Velikost firmy

51 - 300 zaměstnanců

Firemní benefity

13. plat Služební auto CSR - společensky odpovědná firma Cyklisté vítáni Čas na inovace Čas na vlastní projekt Finanční bonusy Homeoffice Kariérní růst Notebook Parkoviště Pružná pracovní doba Přátelské prostředí Skvělý tým profesionálů Stabilní firma Stravenky Teambuilding Telefon Výhodný mobilní tarif Vzdělávací kurzy Work life balance Zahrada Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

Jak to u nás vypadá

Novinky od CIVOP s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Specialista BOZP a PO.