Cleany, s.r.o.

0 pozic Sledovat
Cleany, s.r.o. logo
Cleany, s.r.o.
Jsme mladý startup, který mění zaběhlé pořádky a to jakým způsobem lidé čistí své oblečení! Máme ambice stát se lídrem v regionu střední a východní Evropy. Do našeho týmu hledáme parťáky, kteří se nebojí převzít zodpovědnost a chtějí neustále inovovat naši službu – poskytování on demand služeb v čistírenském a prádelenském odvětví prostřednictvím e-commerce. Přidej se k nám a změň, jak lidé čistí své oblečení!

Co děláme?

Naším cílem je změnit způsob jakým Češi (a nejen Češi) čistí své oblečení a textilie. Spolupracujeme s rodinnými firmami s dlouholetou tradicí a pomáháme jim udržet krok s dobou, spojit se s novými zákazníky dle požadavků 21. století.

Naší misí je stát se jedničkou v oboru a poskytnout našim zákazníkům špičkový servis.

Naší vizí je změnit čistírenský a prádelenský trh s ohledem na ekologii, udržitelnost a moderní technologie.


Kdo jsme?

Jsme kolegové, bývalí spolužáci a kamarádi. Fungujeme bez vlastních automobilů nebo praček. A shodneme se na tom, že není třeba tvořit nové věci, když stávající nejsou naplno využité.

Chceme jít napřed myšlence sdílené ekonomiky, minimalismu a udržitelnosti. Chceme, aby čisté oblečení nebylo časovou a stresující překážkou a aby vám vydrželo co nejdéle.

Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli online čistírnu s dopravou. Spolupracujeme s profesionální doručovací službou Messenger a čistírnami, které si poctivě vybíráme.


Hanuš Zvolský

Jsem nadšenec do inovativních řešení a věčný optimista. Věřím ve skvělou budoucnost. Rád vymýšlím nové nápady. Věřím, že technologie by měly sloužit člověku a ne naopak.

Oblíbeným kus v šatníku: šedý kabát, který jsem si koupil ve Vídni před více než 10 lety. Stále se o něj starám a stále dostává komplimenty. :)


Martin Holček

Rád trávím čas a se svou rodinou a kamarády. Mám rád cestování, grilování a zahradní párty. Přestože po většinu času nosím oblek, věřím že nejdůležitější pro celkový dojem jsou perfektně čisté boty. Věci by měli v první řadě sedět a být sladěné, proto miluji oblečení šité na míru. Baví mě dělat věci, které dávají smysl. Cleany je jedna z nich.

Oblíbený kus v šatníku: bílá košile s fialovými pruhy, kterou jsem si nechal ušít jako jednu z prvních. Ještě dnes vypadá jako nová.


Patrik Neumeister

Fascinuje mě vystoupení z řady a odvaha dělat věci jinak. To vidím v Cleany. Spojení již existujících služeb pro nabídku zcela nové unikátní, která pomůže dalším lidem.

Oblíbeným kus v šatníku: mé lyžařské rukavice, které vlastním již od 15 let. Jsou trochu těsné a po každé sezóně kousek z nich odpadne, ale není to nic, co by nešlo opravit.


Eliška Krutáková

Módu beru jako sebevyjádření toho, jak se cítím a kým chci daný den být. Nikdy žádný kousek oblečení nevyhodím, radši ho věnuji nebo prodám, aby udělal radost dál. Věřím, že každý kus oblečení má svůj příběh, který by měl být co nejdelší.

Oblíbeným kus v šatníku: vintage kožená mini kabelka od Belsaca, kterou jsem si přivezla z Kodaně.


Jak vznikla myšlenka online čistírny a prádelny?

V hlavě Hanuše. Po mnoha marných pokusech o dokonalé vyprání a vyžehlení košil přišel zlom. Sám to nezvládne. O pomoc poprosil nejbližší čistírnu, kam donesl těžký štos košil. Odvedli skvělou práci, kéž by je mohl využívat i bez nutnosti fyzicky i časově náročné návštěvy. Heuréka! Co vytvořit online místo, kde bude možné objednat služby kvalitních lokálních čistíren s dopravou? A tak vzniklo Cleany. Projekt, který inovuje odvětví, jež dlouho zůstávalo stát. Zároveň udržuje tradice českých kvalitních rodinných čistíren. Věříme, že každý by měl dělat to, čemu nejvíce rozumí a co ho baví, proto čištění i dopravu necháváme na našich partnerech, které důkladně vybíráme.


Kdo jsou naši partneři?

Lokální čistírny

Mezi naše partnery patří české rodinné čistírny s dlouholetou tradicí. Snažíme se jim pomoci držet krok s dobou a inovovat tak, jak to vyžadují zákazníci. Chceme zlepšovat kvalitu a pověst lokálních čistírenských a prádelenských služeb.


Kurýrní služba Messenger

Dalším naším partnerem je expresní kurýrní služba Messenger, která je od roku 1991 synonymem pro kurýry vůbec. Tato česká společnost stanovila standart a měřítko kvality pro samotný obor a k jejich zákazníkům patří tisíce firem z celé republiky. Ikonou se stali jejich messengeři na kolech. Ty už ale dávno posílila i početná vozová flotila a právě jejich vozy využíváme k přepravě oblečení. Messenger mj. oceňujeme za to, jak aktivně podporuje Centrum Paraple.


Chceš se stát součástí našeho týmu a změnit trh? Stav se za námi na kafe, čaj nebo pivo a řekneme si víc.Obor firmy

Služby

Velikost firmy

1 - 50 zaměstnanců

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Komunikativní
slovenština Komunikativní

Náš tým

Jak to u nás vypadá

Novinky od Cleany, s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Řidič nebo řidička (kurýr) pro našlápnutý start-up Cleany.cz! 👚🥼👔.