CMS s.r.o.

0 pozic Sledovat
CMS s.r.o. logo
CMS s.r.o.
CMS s.r.o. je ryze českou společností, která byla založena v roce 1999 a poskytuje kompletní služby pro automatizaci technologických procesů. Realizujeme projekty mimo jiné i pro jednoho z nejnáročnějších zákazníků v ČR, pro firmu ŠKODA AUTO a.s. v Mladé Boleslavi a Kvasinách. Dlouhodobým působením v oblasti automatizace jsme vybudovali silnou a zdravou společnost uznávanou nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu. Garantujeme vysokou kvalitu prováděných prací a poskytujeme trvalý záruční i pozáruční servis na realizované projekty a dodané komponenty. Skutečnost, že disponujeme vlastními projekčními, výrobními a montážními kapacitami, nám umožňuje cíleně zdokonalovat všechny poskytované služby a využít zkušenosti z již realizovaných projektů.

Obor firmy

Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl

Jaké používáme technologie

Firemní benefity

13. plat Finanční bonusy Kariérní růst Odměny za odpracovaná léta Přátelské prostředí Příspěvek na penzijní spoření Stabilní firma Stravenky Vzdělávací kurzy Zaměstnanecké akcie Výběr pracovního zařízení (notebook, monitory, telefon)

U nás se domluvíte jazyky

angličtina Komunikativní
čeština Profesionální

Novinky od CMS s.r.o.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku 🛒 Koordinátor nákupního oddělení s angličtinou a/nebo němčinou 🌍 Mladá Boleslav, 5 týdnů dovolené, občasná práce z domova, přátelský tým!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Programátor PLC se zkušenostmi a přesahem do vizualizace ⚙️ C# /.NET FRAMEWORK / .NET 6 / ASP.NET ▶️ Zajímavé projekty nejen v automotive!.

Nelisa: Právě jsme přidali novou nabídku Hledáme programátory - PLC / aplikační.